family (own)

Luca #1

27. června 2012 v 9:18 | vacuuul
Za tu dobu, co jsem nebyla online nahrála Hilary spoustu fotek Luca na svůj Twitter.


Musím říct, že se asi rozpustím O:-) Je tak nádherný!

Luca (for Twitter)

24. dubna 2012 v 11:33 | Katie'
Hilary zveřejnila na twitter novou fotku Luca. :-)
Tentokrát přes Intagram, díky čemuž se stala fotka na Twitteru velice populární.
Je tak nádherný O:-)

Hilary and Mike went out to dinner, without Luca

22. dubna 2012 v 11:24 | Katie'

Jak uvedli lidé, nová matka Duff odešla na večeři se svým manželem Mikem a skupinou čtyř přátel do Soho House v Los Angeles. BEZ LUCA! Atmostféra byla skvělá, Hilary mluvila hodně s kamarády a strávila noc plnou smíchu a společný rozhovor si užila. Skupina se střídala s historkami a vtipy, které byly sdíleny u stolu všemi, stejně jako víno dobré kvality. Když přišel čas odejít, Mike bežel k Hilary a gentlemansky přitáhl židli k sobě, což jí umožnilo vstát od stolu a následně jí položil ruku na záda a vyrazili.

Není to krásné? Doufejme, že se brzy objeví fotografie.

Hilary about Motherhood (for parade.com)

22. dubna 2012 v 11:02 | Katie'
Hilary poskytla stránce parade.com několik informací o mateřství. Hilary a její manžel přivítali 20. března 2012 na svět svého syna Luca Cruz a Hil zůstává ještě pořád v údivu, že má vlastně dítě.

''Je neuvěřitelné, co vaše tělo dokáže. Můžete i ocenit všechny své nedokonalosti a to jen proto, že máte krásné dítě, které přišlo od vás a cítílo s Vámi všechno, čím jste prošli.''

Hilary se snaží pomáhat ostatním maminkám, a porto spolupracuje s Johnson's Baby Cares partnertstvím v organizaci Save the Children. Tato iniciativa představuje ''Chtít sady'', výrobky pro malé děti do rodin postižených přírodními katastrofami, pomáhá financovat pronájem prostorů, kde mohou maminky získat domov a vrátit se zpět se svými dětmi do normální života a taky školí pracovníky v rozvojích (rozvojových?) zemích o způsobech, jak zabránit (za)dušení u novorozenců prostřednictvím programu ''Helping Babies Breathe''.

''Byla jsem šokovaná statistiky, že 90% amerických dětí žije v oblastech se zvýšeným rizikem přírodních katastrof'' říká Hil. ''Teď, když mám dítě, cítím mnohem větší inspiraci k pomoci ostatním maminkám v nouzi''.
NEJVÍCE PŘEKVAPUJÍCÍ VĚC NA MATEŘSTVÍ
"Seznam by mohl pokračovat dál a dál. Cítila jsem, že mé srdce roste. Máte takový pocit ochránce. Cítíte se tak vzájemně milováni. Všichni mluví o tom, že nevíte co je láska, dokud nepočnete své dítě a taky neoznáte pocit, kdy Vám došla slova, kdy nevíte, jak máte svou lásku vyjádřit. Bylo to opravdu nádherné překvapení. A taky neexistuje způsob, jak se připravit na pořádný spánek, je ho velký nedostatek.''

NA TLAK DOSTAT SE ZPĚT DO FORMY
"Nemám projekt, který by na mě čekal, kvůli kterému bych padla na zadek, abych se dostala do formy.. taky je to spíš o tom, jak se cítím. Líbí se mi pracování, protože se cítím více pozitivně. Během mého těhotenství jsem chodila na pilates a jógu, ale opravdu mi chybělo pořádné nandání toho, ale pak jsem si přečetla komentáře na twitter o tom, jak jsem se kolébala na pilátes a já "wow", to je vlastně něco znamená. Před třemi týdny se mi narodilo dítě. Je tam víc tlaku, ale většina z ho pochází ze mě."

NA DÍTĚ ČÍSLO DVĚ
"Abych byla zcela upřímná, měla jsem opravdu snadné těhotenství. Ale část mě není jako ty ženy, které milují těhotenství. Miluji svoje dítě a chybí mi ten pocit, že jsem k němu úplně připojena.., když kope a tohle všechno. Právě teď jsem se zaměřila na to, že chci a můžu být nejlepší máma, i když začnu znovu pracovat, uvidím jak to všechno zvládnu.. ale pak je tady ještě moje sestra Haylie - já chci mít krom Luca ještě někoho moc blízkého při sobě (ve svém věku) - ale ne příliš blízko!"

O KARIÉROVÝCH PLÁNECH PRO LUCA
"Ještě jsme o tom nemluvili, ale Mike a Já nejsme velcí lidé. Žertovali jsme, že by byl žokej. On byl vlasntě větší, než jsme předpokládali. Ale budeme ho podporovat v tom, co bude chtít dělat tak, jako naši rodiče podporovali nás.

NA TO, JAK LUCA DOSTAL SVÉ JMÉNO
"Nemáme žádnou básničku nebo důvod, proč jsme zvolili toto jméno. Měli jsme na našem seznamu jména Cruz a Luca a i s několika dalšími jmény a nakonec jsme se na poslední chvíli rozhodli, co to bude. Neexistuje žádný dobrý příběh, což je trochu smutné. Líbilo se nám, jak to znělo dohromady. Přemýšleli jsme, že dáme Czuz jako křestní jméno a právě z toho všelijakého míchání dohromady to přišlo. Líbilo se nám jméno Lukáš, ale chtěli jsme udělat něco jinéno. Pak jsme zjistili, že jeho jméno znamená "nositel světla"! Jsme rádi."

NA TO, JAK RODIČOVSTVÍ POSÍLILO MANŽELSTVÍ
"I přes mé čisté úmysli, se musím naučit dělat věci tak, jak jsem je dělala, jak to znám. Moje máma byla s Luca, zatímco já jsem byla na hodině pilátes a musela jsem jí přestat dávat pokyny. I s Mikem, se snažíme dělat věci tak, jak bysme to udělali a naopak, ale my prostě chceme to nejlepší pro Luca. Mike a já oceňujeme jakoukoli malou pomocnou ruku, kterou máme možnost dostat.''

Family Duff-Comrie

17. dubna 2012 v 16:52 | Katie'
Já jsem dojatá! Hilary dala na svůj Twitter novou profilovou fotku - Je jí rodinný portrét! Na fotce vidíte Mika, Hilary a dokonce i malého Luca Core. ♥ Jsou tak nádherní! Miluju je.

About new life with their Son (for Life & Style)

17. dubna 2012 v 16:40 | Katie'
Tři týdny po porodu svého prvního dítěte, syna Luca, shledala Hilary mateřství za nejvíce vzrušující dobrodružství. ''Posledních pár týdnů bylo nejšťastnějších'' řekla magazínu Life & Style. ''Luca nás nutí smát se každý celičký den - Mateřství může být problémové, ale naštěstí Luca byl velké a zdravé dítě.''

''Je pravda, že máme teď méně spánku, ale miluju, když ho můžu chovat'' pokračuje zpěvačka. ''Jsme velmi šťastní, že máme silné, zdravé a šťastné dítě''.

Hilary (24) a její manžel, hráč NHL, Mike Comrie (31) přivátali své první dítě 20. března. ''Vítej na světě Luca Cruz Comrie'' (tweet 22. března). ''V úterý večer jsme se stali hrdými rodiči zdravého a krásného dítěte, o váze 3,5 kg. Jsme velmi šťastní a cítíme se jako nejšťastnější rodiče na světě. Jsme obklopeni tak velkou láskou.''

''Wow, nemůžu uvěřit, že mám dítě! Nejúžasnější, sladké a rozkošné dítě! Díky za všechny zprávy a krásná přání. Miluju Vás všechny'' řekla o den později. ''Blahopřejeme novým rodičům k jejich štěstí'' řekl Life & Style.

Luca ♥

17. dubna 2012 v 15:03 | Katie'
Hilary na twitteru zveřejnila další neuvěřitelně nádhernou fotku malého Luca.
Božeee, on je opravdu tak nádherný! Jeho velké očička jsou fakt na obdiv.

first photo: LUCA CRUZ COMRIE

17. dubna 2012 v 14:59 | Katie'
Hilary v úterý večer 20. března porodila zdravého chlapečka! Mladí rodiče dali svému prvnímu dítěti jméno Luca Cruz Comrie. Narodil se zdravý s hmnotností 7 pound 6 ounce (u nás 3.34524373 kg) - a právě jeho fotku dala Hil na svůj twitter - je to tedy ÚPLNĚ PRVNÍ FOTKA MALÉHO LUCA.

Bože, on je tak nádherný! Poprvé jsem jeho fotku viděla ve škole na PC a málem jsem se rozbrečela! Okmažitě jsem ho všem ukázala, miluju ho - ty jeho očička a vlásky ♥ Nedivím se, že z něj má máma a táta takovou radost!

Small feet Luca

17. dubna 2012 v 14:39 | Katie'
Hilary zveřejnila na svůj Twitter dá se říct ''první fotku Luca'' a to jeho nožiček.
Přidala popisek: ''Moje oblíbené malé nožičky''.

About caring Luca (for OKEY magazine)

16. dubna 2012 v 20:56 | Katie'
''Musím říct, že když jsme tento týden (20.3) přivítali na svět naše dítě, uvědomili jsme si, jaké máme štěstí''.

Také se zmínila, že když čistila garáž, oprášila obaly a odhalila řadu svých oblíbených dětských knih! ''V krabicích mám některé staré knihy, které jsem milovala, když jsem byla malá. Mám na mysli třeba knihu, kterou hrozně moc miluju - If You Give a Mouse a Cookie (Když dáte myši sušenku). S touto knihou jsem vyrůstala! Moje máme mi ji četla a byla to skutečně první kniha, kterou jsem si oblíbila a četla znovu a znovu. Nebo Shel Silversteina Where the Sidewalk Ends (Tam, kde končí chodník) a The Giving Tree (Darovat strom).''

Už za několik dní bude v Beverly Hills premiéra filmu She Wants Me na červeném koberci. Ještě není úplně dané, jestli se Hilary premiéry zúčastní a pokud ano, co bude s chlapcem? ''Samozdřejmě bych nikdy nenechala hlídat své dítě - a už vůbec ne někým cizým. Myslím, že každý by měl být opatrný, pokud jde o hlídání a opouštění svého dítěte.''

''Také myslím, že je velice těžké břemeno, být k někomu připojena, protože máte šílený pocit zodpovědnosti a nutné ochrany nad ním. Chcete pro něj jen to nejlepší, ikdyž to bývá přehnané.''

Hilary a Luca jsou v dobrých rukou a to i díky tomu, že se o ně stará její manžel Mike. ''Můj manžel mě hýčká. Je velmi pozorný! On je z dítěte opravdu moc nadšený, je vážně dobrý chlap! Cítím se tak šťastná..''


Mike Comrie in Pittsburgh Penguens

5. září 2010 v 19:18 | Kett *
Nevím kam to dát , proto to přiděluji do Svatby , když se jedná o finance novomanželů , hehe .

Mike Comrie , hokejový útočník za tým Edmonton Oilers nyní podepsal roční smlouvu s Pittesburgem , kde si sice vydělá dvakrát méně než v uplynulé sezoně Edmontonu , ale zato bude více s Hilary a je dost možné , že se spolu budou pohybovat v Pettesburgu ! Není to officiální , ale i přesto že bude brát 500 . 000 dolarů a v Edmontonu bral 1.25 milionů dolarů , si nemyslím , že bude toto finanční pohoršení pro ně velkou ztrátou ;)

Dítě?

4. září 2010 v 14:01 | Kett *
Když Hilary a Mike odlétali na líbánky do Cabo San Lucas svým soukromým letadlem , vyprávěli časopisu Okey svou plánovanou buduoucnost hlavně dětí . Paní Hilary Duff Comrie si vzala roztomilého a senzačnáho hokejistu Mika Comrieho , spolu se kterým byli na svatební cestě v Mexiku . Jste vdaná , plánujete v nejbližší době děti ?

'' Mike a já milujeme děti ! '' řekla Hilary časopisu Okey . '' Jsem nyní teta synovců ze strany Mika '' řekla hvězda . '' Moc chceme děti , ale ted máme rušný život , často i oddělený od sebe . Děti určitě plánujeme , ale až za několik let , nejdřív si užijeme společnou každou chvíli lásky , kariéru kterou milujeme a za několik let to velké štěstí , které se nazývá děti ! '' řekla Hilary s jiskrou v očích . Nejspíš se drží toho , co řekla před lety v rozhovoru pro magazín tuším Bravo : '' Maminkou chci být až tak ve 28 - letech . I to budu přece mladá máma , ne ? ''

Tak tady je vyjasnění co se týče drbů o dětech v nejbližší době . Ano , byly to skutečně fámy , ale jak již vidíme , miminka se také dočkáme , ale za několik let ;) 
 

Reklama