about site

Two Years Online

12. května 2012 v 13:14 | Katie'
Článek na první rok byl jinčí a přece jenom to bylo něco jiného - ROK (jako úvod) a DVA je fakt rozdíl O:-) Proto jen tak stručně. Chci popřát ''sobě'' (:-D) a hlavně blogu všechno nejlepší ! Dva roky jsou kus života - je to velký kus času, odhodlání a nervů, přičemž jsem pyšná, že jsem ty ''raplivé'' dny vydržela a nezavřela blog jednou pro vždy :-D Někdy se k tomu ale vážně stupňovalo.

Jsem ale moc spokojená. Blog šlape jak má (když je čas), mám skvělé affiliates a ještě lepší návštěvníky. Co víc si může autor přát? :') Myslím, že od té doby, se tady toho změnilo hodně - hlavně co se týče systému blogu - rubrik, rozcestníků, chodu blogu, článků a třeba i detailu jako je přezdívka, která je prostě Katie' :-)
STATISTIKY
první návštěvnost celková (blogu) byla↓
Pondeli: 9
Utery: 7
Streda: 2
Ctvrtek: 3
Patek: 3
Sobota: 3
Nedele: 8

Celkem: 35
(když nepočítám neděli: 45 návětšvníků, blog byl totiž založen v sobotu)
první návštěvnosti po prvním výročí blogu
Pondeli: 46
Utery: 33
Streda: 26
Ctvrtek: 27
Patek: 33
Sobota: 78
Nedele: 101

Celkem: 344
návtěvnost za MINULÝ týden (vůbec jsem neaktualizovala :'x)
Pondeli: 52
Utery: 50
Streda: 45
Ctvrtek: 34
Patek: 31
Sobota: 57
Nedele: 28

Celkem: 297
Můžu říct, že se držíme tak nějak pořád na stejné lajně, ale musím vzít v potaz, že tehda jsem aktualizovala fakt hodně a tento týden (pár týdnů) vůbec, takže POKROK! ') Jsem tak ráda.

Počet článků za druhý rok: 538
Návštěvnost za druhý rok: 12.128
Počet adminek za druhý rok: 1
Tehdejší počet Affiliates: 15
Počet designů za druhý rok: pravděpodobně 12
Momentální počet Affiliates: cca 15

REKORDY
Článků za měsíc: 132
Návštěvnosti za Den: ? (doplním později)
Návštěvnosti za Týden: ? (doplním později)
Komentářů: 20 (u jednoho článku)

NA ZÁVĚR CHCI ŘÍCT, ŽE SI VÁŽÍM KAŽDÉHO KOMENTÁŘE, KAŽDÉ NÁVŠTĚVY, KAŽDÉHO PŘEČTENÍ ČLÁNKU, KAŽDÉHO PROHLÉDNUTÍ, KAŽDÉHO ÚSMĚVU:-) DĚKUJU, ŽE TYTO CHVÍLE MÉHO ŽIVOTA, PROŽÍVÁTE SEMNOU. S POZDRAVEM (SNAD) ZASE ZA ROK :-* Katie'

VEKÁ REKONSTRUKCE skoro HOTOVÁ!!!

15. dubna 2012 v 14:44 | Katie'
HOTOVO
tak by se to dalo nazvat

konečně jsem dokončila všechny rozcestníky a rubriky! jediné, co není úplné, jsou ty 'přeřazené' články - to budu dělat postupně a asi pěkně dlouho, to snad chápete :-x každopádně jsem na sebe pyšná, jelikož toho bylo fakt moc a já to nevzdala! pro jistotu jsem si změnila heslo a musím říct, že jednu věc mi to smazání přece jenom dalo : přibylo nám asi cca. 40-50 rubrik a asi 10-20 rozcestníků, což je perfektní! je to tady kompletně nové, téměř nic není stejné, je to jako NOVÝ ZAČÁTEK:-) a taky mi to dalo velkou podporu a uvědomění, že mi na blogu asi sakra záleží, když jsem to celé znovu absolvovala.

SNAD VÁM TO TADY BUDE SEDĚT, URČITĚ PIŠTE DO KOMENTÁŘŮ, JAK SE VÁM ZMĚNA LÍBÍ, PŘÍPADNĚ CO JEŠTĚ CHCETE, NEBO CO BYSTE ZMĚNILI - píšu krátký článek, protože za minutu mám vycházet, jdeme s kamarádkou do Tam Tamu (bowling-restaurant)

zbožňuju Vás, Katie

ZAČÍNÁ ZMĚNA BLOGU HILARY-DAILY-DUFF

5. dubna 2012 v 9:01 | Katie'

KOMPLETNÍ ZMĚNA, KTEROU TENHLE BLOG JEŠTĚ NEZAŽIL

tak nějak bych nazvala situaci, do které jsem donucena jít, kvůli adminům blogu.cz, kteří mi pravděpodobně nevědomky smazali VŠECHNY RUBRIKY, ROZCESTNÍKY A ČLÁNKY ZA 3 MĚSÍCE..

jsem sama docela překvapená, s jakým odhodláním do toho jdu - dříve, anebo každý normální blogař, by se na blog vyprdl vzteky.. já to neudělám ! celé to tady změním! ano, bude to makačka, dělat všechno znova, hodně mě i mrzí ty články za čtvrt roku, ale tím, že tady budu sedět a proklínat nic nezmůžu. :'x

REKONSTRUKCE
všechny rubriky znovu vytvořím + přidám i nové 100%
smažu celou galerii krom candids, a začnu ji přidávat 0%
udělám znovu všechny rozcestníky + bude u nich něco nového 10%
jarní design, který odstartuje nový začátek blogu hilary-daily-duff 0%
plus, nějaké menší změny typu, že budu přidávat toplist, twitter, apod. 0%

Dokonce jsem přemýšlela o tom, že bych udělala galerii zvlášť, ale.. nevím, nepřijde mi to jako záležitost fan blogu, ale spíš webových stránek, kterých máme s Hilary požehnaně. Uvidíme, budu pokračovat normálně, jak jsem zvyklá a kdo ví, třeba tu galerii udělám O:-)

PC konečně spravený! ALE :'(

5. dubna 2012 v 7:31 | Katie'

SAKRA SAKRA SAKRA !!!

držím se, abych nenadávala.. ano, jsem nadšená, že mám konečně normálně rychlý PC, takže můžu normálně přidávat, ALE TI KOKO.I s prominutím, mi smazali půlku GALERIE A VŠECHNY RUBRIKY !!! já sem s tím měla tolik práce a teď to mám všechno dělat znova? ALE KOMPLET ZNOVA!? já když mám celý počítatač smazaný nemám nikde uložené ty věci ohledně rubrik apod.

ZAS.ANÝ BLOG.CZ !

takže zahajuji

VELKOU REKONSTRUKCI

neboojte, já se jen tak nevzdám, dementi blbí.. všechno to udělám znovu, ale fakt mám co dělat a fakt se mi chce, přeřazovat 3000 článků k určitým rubrikám... to bude hodně práce !!!

BTW. to, že mi blog.cz smazal rubriky a rozcestníky rozdýchám, protože už na tom makám, dá se to spravit a třeba to tady bude lepší než předtím, ale TO, že mi smazal ČLÁNKY ZA KVĚTEN, ČERVEN A ČERVENEC fakt ne! omfg, já mám takovou chuť nadávat, ale ještě se držím... jsem zvědavá, na co dál přijdu → doufám, že už žádný ''překváko''!

Žiju , Blbne celý Blog !

10. září 2010 v 21:19 | Kett *
Hoj . Oznamuju že žiju ! Chtěla jsem dnes přidávat , ale jako vždy je to na pi*u a blbně celý blog . cz ! TAKŽE SE NELEKEJTE DESSIGNU ! chtěla jsem ho nastavit , ale neukazujou se mi vůbec barvy , je to celé pomr*ané ! Furt měním barvu písma apod . ale nic se mi nemění , omg ! Nejradši bych tu s tím vzteky sekla , ale to neudělám ! Proto na to nemám nervy a musím se jít odreagovat , než se našvu a udělám něco , čeho budu litovat . Ahoj !

HOTOVO ! yéss

25. srpna 2010 v 15:00 | Kett *
Ano je to Tak! Veškerá nová Rekonstrukce je hotová , i ta FILMOGRAFIE !!! Jsou tam nové avatary a rozcestníky , jsem štastná , že jsem to dodělala .. Ted už mám dosmrti pokoj , hh . Ták , jdu se kouknout na Facebook , pak něco přidám ( doplním rubriky ) a nazávěr půjdu na blog s AnnouSophií ! Tam se taky musí konečně něco pohnout , a navíc mám dnes PC celý den pro sebe - zase jako včera , takže toho musím využít . Zatím Čáo

Velký Kus Práce

25. srpna 2010 v 0:23 | Kett *
Ahojte Brouci , ano .. Já vím , že jsem dneska přidala jen novinky , ale zato jsem hnusla s FILMOGRAFIÍ - jak víte dělala jsem nově ty rozcestníky a fotky k nim , a u jediné FilmoGrafie mi to po včerejšku chybělo , tak jsem aspon část dneska napravila . Chybí mi už jen 19 filmů , což dodělám zítra !! Nevím , ráda bych tu byla , ale únava už mi doléhá i na očka , navíc se chci kouknout na blog s AnnouSophií , snad mě chápete . Takže Sladké Sny =*

Pro dnešek , nebo TED stačí !

23. srpna 2010 v 19:06 | Kett *
Čáo bobci . Fůj , tak už mám velkou část dnešního plánu odbitou ! Tákže jen pro přehled : co jsem měla vlastně v plánu ?

1 . Dodělám ten podzimní dessign a nastavím ho nejspíš dnes nebo zítra !
2 . Poupravím rozcestníky
3 . Dám ke každému rozcestníku , jinou hlavní fotografii ( nejspíš avatar ! )
4 . Začnu doplnovat co nejvíce rubrik ! ! !
5 . Dám na blog všechny novinky ! ( nový úkol )

Jednička splněná , dvojka splněná , trojku částečně , čtverka ne , pětka ano . Jsem na sebe moc hrdá , od půl 2 jsem stihla tedy dessign , upravila jsem rozcestníky , dala na blog všechny novinky - převážně paparazzi fotky , a ty avatary ? to už mám téměř u všeho kromě filmů ( jednotlivých filmů ) ráda bych to dodělala , ale krom toho , že jsem utahaná , mám hlad , takže si jdu udělat bramboráčky u svého oblíbeného filmu Žáby k Zulíbání 3 , yéss . Nevím jestli sem dnes ještě dojdu , musím jít ještě na blog s AnnouSophií - jen se kouknout , pak si tedy udělat jídlo , kukuřicu , pak dojde mamka s lukinem , ten pude na PC se dívat na Kiti Miti nejspíš , půjde spát , a za hodinu dojde tatka .. a dnes se mi moc ZATÍM ponocovat nechce , hh . Zatím čáuec

Nedělejte mi to Prosím !

23. srpna 2010 v 12:30 | Kett *
Proč ?! Musíte mi to dělat ? Proč si moje nové nejmenované AFFS musejí '' přivlastnovat '' ty moje ? Já vím zní to divně , ale není mi přijemné když má moje Affs , téměř všechny ty co já ! Mě opravdu trvalo , než jsem si vás našla , a někdo přijde a všem jím napíše : ahoj spřátelíš ? a má své odbité . Je to fakt hnusné ! ! !

Proto jsem se rozhodla , že zavádím OFFICIÁLNĚ NOVÉ PRAVIDLO PRO AFFS

Moji Affínci

Viděla jsem to už u spousty blogů tak to zalážím i tady .. Nevadí mi ze dvě stejné , jako jsou ty známé , vadí mi ty méně známé , se kterými není žádný blog s Hilary spřátelený ! Myslíte že jsem tak blbá a npoznám to ?! ach ...

Dnešení velký Plán !

23. srpna 2010 v 9:42 | Kett *
Ahojte broučci , já vím , že jsem včéra v noci nedodělala ty novinky ( candids co se oběvily ) ale nedodělám je ani ted .) Jelikož , ted dopoledne , nebudu vůbec na PC , ale budu tu až tatka odjede nějak o půl 2 do práce ! Má odpolední , takže je to skvělé , mamka nejspíš pude k babičce ( přemluvím jí ! ) takže budu mít celý den PC pro sebe ! A mám určité plány .. ↓↓

1 . Dodělám ten podzimní dessign a nastavím ho nejspíš dnes nebo zítra !
2 . Poupravím rozcestníky
3 . Dám ke každému rozcestníku , jinou hlavní fotografii ( nejspíš avatar ! )
4 . Začnu doplnovat co nejvíce rubrik ! ! !

Dnešek tedy bude nejspíš patřit jen tomuto blogu , ale ráda bych něco pohnula i na svém s AnnouSophií Robb , nové rozcestníky apod . Ale nevím , jak to budu stíhat . Už tak je toho tady víc než dost ! Máte se na co těšit .

Bude nový Podzimní Dessign !

22. srpna 2010 v 16:27 | Kett *
Áno , rozhodla jsem se , že udělám nový dessign .. Nastavím ho tak nějak mezi 25 - 29 srpnem .. Bude nějakého podzimního , ale pořád přijemného stylu . Ted jdu upravit rubriku s Designama , ten popis apod. Pak nejspíš oběhnu affíky , a mezitím budu tvořit , hh . Snad to dopadne dobře , hm .

Blog má krásné 3 MĚSÍCE ♥

14. srpna 2010 v 15:43 | Kett *
Ano je to Tak ! Málem bych vám to sem zapoměla dát ! Tento blog má tři měsíce - konkrétně tři měsíce a šest dní !!! Já vím , že pro vás je to asi NIC , ale pro mě ne .. mě žádný blog nevydržel tři měsíce jen jeden ( předchozí ) a to s velkými mezerami .. A myslím , že ted čím dál mín blogařům vydrží blog alespon ty tři měsíce .. Proto , že jsme tu spolu už ČTVRT ROKU , pro vás uspořádám malinkatou ČTVRT hodinovou párty ! Až začne , všem to napíšu , těšte se na tuto mini párty , hehe . With love Kett *

Miss * xoxo * Kett * ? moc dlouhý ! Něco málo k Affs !

14. srpna 2010 v 11:54 | Kett *
Ahoy mám dvě zprávy ! Krom toho , že sem přidala úžasné novinky , mám novou přezdívku ! Tato mi zůstane nejspíš po celou dobu blogování a je to Kett * ! Affíčka , vy mě budete znát pod : Kett * your Affs -♥- ! Jo a mimochodem , všimla jsem si že sem hodně Affs nechodí tak jak by měli , a proto jsem udělala krátkej proces : Nechala jsem si jen Affs s Hilary Duff ( cokoliv s ní ) a k tomu dva '' deníčkové '' konkrétně Wai a Pipi . A to vymazání není jen z důvodu obíhání od vás , ale mě moc nebavilo chodit na ty některé blogy .. Nezlobte se prosím ..

Vše potřebné Hotové !

11. srpna 2010 v 1:17 | Miss * xoxo * Kett
S úsměvem na tváři mohu říct , že vše potřebné je hotové . Nový dessign , Menu , Trošku změna rubrik , veškeré novinky , až na jeden zádrhel : ty obrázky ve FILMOGRAFII , všechny je '' dnes '' nestihnu udělat , mám tam přidané jen dva .. Ted se jdu každopádně do pokojíku čumět na Přátelé a usínat , hehe . Zítra to dodělám ! Sladké sny

Doma z Axe >> Co nás dále čeká ?

10. srpna 2010 v 21:02 | Miss * xoxo * Kett
Ták jsem doma z Axe . Bol tam s nama aj Vacin ( brácha ) takže sem si to užila ! Až na to starání se o Lukina , ale Vacoš sa také staral .DDDD

Ted k tomu co nás KONKRÉTNĚ ČEKÁ :
1 . Doladím Dessign ( menu )
2 . Obrázky ve Filmografii
3 . Asi ty rubriky ( ach ta inspirace =XX )
4 . Musím dát do menu Guest Book

Ale to vše neudělám ted ! Tatka přijde z práce za hodinu !!! Pak pude samozdřejmě na počítač , takže já DOUFÁM , že neusnu ! Kdyby náhodou jo , tak zejtra je také den .. Zítra nemám v plánu nikam jít .) Držte palce at stihnu co nejvíc ..
 
 

Reklama