Hilary Duff is working with JOHNSON’S Baby!

17. dubna 2012 v 17:06 | Katie' |  charity
Hilary spolupracuje s Johnson's Baby Cares partnerství v organizaci Save the Children, kde se snaží pomáhat ostatním maminkám. Tuto informaci zveřejnila také na svém twtitteru.

''Velká novinka. Pracuji s JOHNSON'S BABY' na jejich novém charitativním programu JOHNSON'S BABY CARESclick. Miluju být mámou'' napsala ve čtvrtek.

''Jako nová máma jsem měla velkou inspiraci za touto dobrou věcí, která se snaží dát nejen všem maminkám šanci zažít radost ze zdravého dítěte, ale také možnost být spolu a mít okamžiky NORMÁLU v krizových situacích'' řekla.

JOHNSON'S BABY CARES - Save the Children = Výrobky pro malé děti do rodin postižených přírodními katastrofami. Pomáhá financovat pronájem prostorů, kde maminky mohou získat domov a vrátit se zpět se svými dětmi - také školí zdravotnické pracovníky v rozvojových zemích o způsobech, jak zabránit (za)dušení a u novorozenců prostředky programu Helping babies Breathe.

''Byla jsem šokována statistiky, že 90% amerických dětí žije v oblastech se zvýšeným rizikem přírodních katastrof'' říká Hilary. ''Teď, když mám dítě, cítím ještě větší inspiraci k pomoci ostatním maminkám v nouzi.''

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama