Hilary about Motherhood (for parade.com)

22. dubna 2012 v 11:02 | Katie' |  family (own)
Hilary poskytla stránce parade.com několik informací o mateřství. Hilary a její manžel přivítali 20. března 2012 na svět svého syna Luca Cruz a Hil zůstává ještě pořád v údivu, že má vlastně dítě.

''Je neuvěřitelné, co vaše tělo dokáže. Můžete i ocenit všechny své nedokonalosti a to jen proto, že máte krásné dítě, které přišlo od vás a cítílo s Vámi všechno, čím jste prošli.''

Hilary se snaží pomáhat ostatním maminkám, a porto spolupracuje s Johnson's Baby Cares partnertstvím v organizaci Save the Children. Tato iniciativa představuje ''Chtít sady'', výrobky pro malé děti do rodin postižených přírodními katastrofami, pomáhá financovat pronájem prostorů, kde mohou maminky získat domov a vrátit se zpět se svými dětmi do normální života a taky školí pracovníky v rozvojích (rozvojových?) zemích o způsobech, jak zabránit (za)dušení u novorozenců prostřednictvím programu ''Helping Babies Breathe''.

''Byla jsem šokovaná statistiky, že 90% amerických dětí žije v oblastech se zvýšeným rizikem přírodních katastrof'' říká Hil. ''Teď, když mám dítě, cítím mnohem větší inspiraci k pomoci ostatním maminkám v nouzi''.
NEJVÍCE PŘEKVAPUJÍCÍ VĚC NA MATEŘSTVÍ
"Seznam by mohl pokračovat dál a dál. Cítila jsem, že mé srdce roste. Máte takový pocit ochránce. Cítíte se tak vzájemně milováni. Všichni mluví o tom, že nevíte co je láska, dokud nepočnete své dítě a taky neoznáte pocit, kdy Vám došla slova, kdy nevíte, jak máte svou lásku vyjádřit. Bylo to opravdu nádherné překvapení. A taky neexistuje způsob, jak se připravit na pořádný spánek, je ho velký nedostatek.''

NA TLAK DOSTAT SE ZPĚT DO FORMY
"Nemám projekt, který by na mě čekal, kvůli kterému bych padla na zadek, abych se dostala do formy.. taky je to spíš o tom, jak se cítím. Líbí se mi pracování, protože se cítím více pozitivně. Během mého těhotenství jsem chodila na pilates a jógu, ale opravdu mi chybělo pořádné nandání toho, ale pak jsem si přečetla komentáře na twitter o tom, jak jsem se kolébala na pilátes a já "wow", to je vlastně něco znamená. Před třemi týdny se mi narodilo dítě. Je tam víc tlaku, ale většina z ho pochází ze mě."

NA DÍTĚ ČÍSLO DVĚ
"Abych byla zcela upřímná, měla jsem opravdu snadné těhotenství. Ale část mě není jako ty ženy, které milují těhotenství. Miluji svoje dítě a chybí mi ten pocit, že jsem k němu úplně připojena.., když kope a tohle všechno. Právě teď jsem se zaměřila na to, že chci a můžu být nejlepší máma, i když začnu znovu pracovat, uvidím jak to všechno zvládnu.. ale pak je tady ještě moje sestra Haylie - já chci mít krom Luca ještě někoho moc blízkého při sobě (ve svém věku) - ale ne příliš blízko!"

O KARIÉROVÝCH PLÁNECH PRO LUCA
"Ještě jsme o tom nemluvili, ale Mike a Já nejsme velcí lidé. Žertovali jsme, že by byl žokej. On byl vlasntě větší, než jsme předpokládali. Ale budeme ho podporovat v tom, co bude chtít dělat tak, jako naši rodiče podporovali nás.

NA TO, JAK LUCA DOSTAL SVÉ JMÉNO
"Nemáme žádnou básničku nebo důvod, proč jsme zvolili toto jméno. Měli jsme na našem seznamu jména Cruz a Luca a i s několika dalšími jmény a nakonec jsme se na poslední chvíli rozhodli, co to bude. Neexistuje žádný dobrý příběh, což je trochu smutné. Líbilo se nám, jak to znělo dohromady. Přemýšleli jsme, že dáme Czuz jako křestní jméno a právě z toho všelijakého míchání dohromady to přišlo. Líbilo se nám jméno Lukáš, ale chtěli jsme udělat něco jinéno. Pak jsme zjistili, že jeho jméno znamená "nositel světla"! Jsme rádi."

NA TO, JAK RODIČOVSTVÍ POSÍLILO MANŽELSTVÍ
"I přes mé čisté úmysli, se musím naučit dělat věci tak, jak jsem je dělala, jak to znám. Moje máma byla s Luca, zatímco já jsem byla na hodině pilátes a musela jsem jí přestat dávat pokyny. I s Mikem, se snažíme dělat věci tak, jak bysme to udělali a naopak, ale my prostě chceme to nejlepší pro Luca. Mike a já oceňujeme jakoukoli malou pomocnou ruku, kterou máme možnost dostat.''
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama