Duben 2012

April 25 - Hilary Arriving at the GYM

29. dubna 2012 v 9:15 | Katie' |  candids 2012
25. dubna byla Hilary v posilovně v Los Angeles.


April 25 - At Dentist appt in Toluca Lake, CA

29. dubna 2012 v 9:04 | Katie' |  candids 2012
25. dubna byla Hil u zubaře v Toluca Lake (California).

April 23 - At Trader Joe's in Studio City

25. dubna 2012 v 17:33 | Katie' |  candids 2012
23. dubna byla Hilary s Mikem v Trader Joe's ve Studio City.

Luca (for Twitter)

24. dubna 2012 v 11:33 | Katie' |  family (own)
Hilary zveřejnila na twitter novou fotku Luca. :-)
Tentokrát přes Intagram, díky čemuž se stala fotka na Twitteru velice populární.
Je tak nádherný O:-)

She wants Me: Surprise next week

24. dubna 2012 v 11:28 | Katie' |  she wants me - news
Oficiální twitter účet filmu She wants Me včera oznámil, že ono slibované ''velké překvapení'' bude odhaleno příští týden. Jsem hrozně napjatá, těším se! :-)

Hilary: ''i want to get back in shape''

24. dubna 2012 v 11:20 | Katie' |  her quotes

HILARY: ''CHCI SE DOSTAT ZPÁTKY DO FORMY''

Nová máma Hilary Duff uznala, že když máte dítě, přijdete o váhu.., proto se chce dostat zpátky do formy. ''Začala jsem před týdnem chodit do SoulCycle a jsem na tom cvičení opravdu závislá! jsem posedlá chozením do té tělocvičny.. Je to skvělý trénink a je ideální, protože je to jen 45 minut. Kde jinde se mohu potit jen čtyřicet pět minu?''. Hilary ovšem přiznala, že hubnutí tolik neuspěchá.

''Nebudu na to klást důraz. Pracuji na tom a těhotenství ztrácím - chci se tvrdou přípravou dostat do dobré formy. Endorfiny mě dělají v mém životě šťastnou. Chci zpátky svoje tělo, ale neměla jsem strach, že o něj přijdu. Já budu zkrátka pracovat a jíst zdravěji'' uzavírá.


April 20 - Leaving Nine Zero One Salon in West Hollywood

22. dubna 2012 v 12:17 | Katie' |  candids 2012
20. dubna šla hilary do salonu krásy Nine Zero One Salon v Západním Hollywoodu. Na prvních čtyřech fotkách ji můžete vidět jak tam jde a na ostatních, jak odchází. Perfektně jí upravili vlasy, pravděpodobně jí je i promelírovali.

April 20 - At the Coffee Bean in Toluca Lake

22. dubna 2012 v 12:02 | Katie' |  candids 2012
20. dubna byla Hilary v Coffee Bean v Toluca Lake.

April 6 - At Susan's House with Luca in LA

22. dubna 2012 v 11:41 | Katie' |  candids 2012
Opožděně jsem sehnala fotky z 6. dubna, kdy se Hilary oficiálně poprvé objevila před paparazzi s Lucem! Konkrétně odcházela z domu své mámy Susan. Nevím, co je to za paní v tom růžovém svetru, ale pravděpodobně nechce, aby paparazzi viděli Luca, tak je tzv. ''chrání, schovává''. Hilary je nádherná.

Hilary and Mike went out to dinner, without Luca

22. dubna 2012 v 11:24 | Katie' |  family (own)

Jak uvedli lidé, nová matka Duff odešla na večeři se svým manželem Mikem a skupinou čtyř přátel do Soho House v Los Angeles. BEZ LUCA! Atmostféra byla skvělá, Hilary mluvila hodně s kamarády a strávila noc plnou smíchu a společný rozhovor si užila. Skupina se střídala s historkami a vtipy, které byly sdíleny u stolu všemi, stejně jako víno dobré kvality. Když přišel čas odejít, Mike bežel k Hilary a gentlemansky přitáhl židli k sobě, což jí umožnilo vstát od stolu a následně jí položil ruku na záda a vyrazili.

Není to krásné? Doufejme, že se brzy objeví fotografie.

Haylie Duff talks about Hilary Duff

22. dubna 2012 v 11:13 | Katie' |  family
Haylie se zúčastnila akce Hardrock Music Mansion, kde mluvila o Hilary a Lucovi. ''Dítě je velmi zdravé a krásné. Jsme jím přímo posedlí, miluju ho! Hilary dělá úžasné věci a je ta pravá máma. Ona září a dělá tu nejlepší práci, to nejlepší, co může dělat.''

Hilary about Motherhood (for parade.com)

22. dubna 2012 v 11:02 | Katie' |  family (own)
Hilary poskytla stránce parade.com několik informací o mateřství. Hilary a její manžel přivítali 20. března 2012 na svět svého syna Luca Cruz a Hil zůstává ještě pořád v údivu, že má vlastně dítě.

''Je neuvěřitelné, co vaše tělo dokáže. Můžete i ocenit všechny své nedokonalosti a to jen proto, že máte krásné dítě, které přišlo od vás a cítílo s Vámi všechno, čím jste prošli.''

Hilary se snaží pomáhat ostatním maminkám, a porto spolupracuje s Johnson's Baby Cares partnertstvím v organizaci Save the Children. Tato iniciativa představuje ''Chtít sady'', výrobky pro malé děti do rodin postižených přírodními katastrofami, pomáhá financovat pronájem prostorů, kde mohou maminky získat domov a vrátit se zpět se svými dětmi do normální života a taky školí pracovníky v rozvojích (rozvojových?) zemích o způsobech, jak zabránit (za)dušení u novorozenců prostřednictvím programu ''Helping Babies Breathe''.

''Byla jsem šokovaná statistiky, že 90% amerických dětí žije v oblastech se zvýšeným rizikem přírodních katastrof'' říká Hil. ''Teď, když mám dítě, cítím mnohem větší inspiraci k pomoci ostatním maminkám v nouzi''.
NEJVÍCE PŘEKVAPUJÍCÍ VĚC NA MATEŘSTVÍ
"Seznam by mohl pokračovat dál a dál. Cítila jsem, že mé srdce roste. Máte takový pocit ochránce. Cítíte se tak vzájemně milováni. Všichni mluví o tom, že nevíte co je láska, dokud nepočnete své dítě a taky neoznáte pocit, kdy Vám došla slova, kdy nevíte, jak máte svou lásku vyjádřit. Bylo to opravdu nádherné překvapení. A taky neexistuje způsob, jak se připravit na pořádný spánek, je ho velký nedostatek.''

NA TLAK DOSTAT SE ZPĚT DO FORMY
"Nemám projekt, který by na mě čekal, kvůli kterému bych padla na zadek, abych se dostala do formy.. taky je to spíš o tom, jak se cítím. Líbí se mi pracování, protože se cítím více pozitivně. Během mého těhotenství jsem chodila na pilates a jógu, ale opravdu mi chybělo pořádné nandání toho, ale pak jsem si přečetla komentáře na twitter o tom, jak jsem se kolébala na pilátes a já "wow", to je vlastně něco znamená. Před třemi týdny se mi narodilo dítě. Je tam víc tlaku, ale většina z ho pochází ze mě."

NA DÍTĚ ČÍSLO DVĚ
"Abych byla zcela upřímná, měla jsem opravdu snadné těhotenství. Ale část mě není jako ty ženy, které milují těhotenství. Miluji svoje dítě a chybí mi ten pocit, že jsem k němu úplně připojena.., když kope a tohle všechno. Právě teď jsem se zaměřila na to, že chci a můžu být nejlepší máma, i když začnu znovu pracovat, uvidím jak to všechno zvládnu.. ale pak je tady ještě moje sestra Haylie - já chci mít krom Luca ještě někoho moc blízkého při sobě (ve svém věku) - ale ne příliš blízko!"

O KARIÉROVÝCH PLÁNECH PRO LUCA
"Ještě jsme o tom nemluvili, ale Mike a Já nejsme velcí lidé. Žertovali jsme, že by byl žokej. On byl vlasntě větší, než jsme předpokládali. Ale budeme ho podporovat v tom, co bude chtít dělat tak, jako naši rodiče podporovali nás.

NA TO, JAK LUCA DOSTAL SVÉ JMÉNO
"Nemáme žádnou básničku nebo důvod, proč jsme zvolili toto jméno. Měli jsme na našem seznamu jména Cruz a Luca a i s několika dalšími jmény a nakonec jsme se na poslední chvíli rozhodli, co to bude. Neexistuje žádný dobrý příběh, což je trochu smutné. Líbilo se nám, jak to znělo dohromady. Přemýšleli jsme, že dáme Czuz jako křestní jméno a právě z toho všelijakého míchání dohromady to přišlo. Líbilo se nám jméno Lukáš, ale chtěli jsme udělat něco jinéno. Pak jsme zjistili, že jeho jméno znamená "nositel světla"! Jsme rádi."

NA TO, JAK RODIČOVSTVÍ POSÍLILO MANŽELSTVÍ
"I přes mé čisté úmysli, se musím naučit dělat věci tak, jak jsem je dělala, jak to znám. Moje máma byla s Luca, zatímco já jsem byla na hodině pilátes a musela jsem jí přestat dávat pokyny. I s Mikem, se snažíme dělat věci tak, jak bysme to udělali a naopak, ale my prostě chceme to nejlepší pro Luca. Mike a já oceňujeme jakoukoli malou pomocnou ruku, kterou máme možnost dostat.''

April 12 - Leaving a night pilates class in West Hollywood

18. dubna 2012 v 13:32 | Katie' |  candids 2012
12. dubna byla Hilary opět na večerní hodině Pilates v Západním Hollywoodu.

Hilary Duff is working with JOHNSON’S Baby!

17. dubna 2012 v 17:06 | Katie' |  charity
Hilary spolupracuje s Johnson's Baby Cares partnerství v organizaci Save the Children, kde se snaží pomáhat ostatním maminkám. Tuto informaci zveřejnila také na svém twtitteru.

''Velká novinka. Pracuji s JOHNSON'S BABY' na jejich novém charitativním programu JOHNSON'S BABY CARESclick. Miluju být mámou'' napsala ve čtvrtek.

''Jako nová máma jsem měla velkou inspiraci za touto dobrou věcí, která se snaží dát nejen všem maminkám šanci zažít radost ze zdravého dítěte, ale také možnost být spolu a mít okamžiky NORMÁLU v krizových situacích'' řekla.

JOHNSON'S BABY CARES - Save the Children = Výrobky pro malé děti do rodin postižených přírodními katastrofami. Pomáhá financovat pronájem prostorů, kde maminky mohou získat domov a vrátit se zpět se svými dětmi - také školí zdravotnické pracovníky v rozvojových zemích o způsobech, jak zabránit (za)dušení a u novorozenců prostředky programu Helping babies Breathe.

''Byla jsem šokována statistiky, že 90% amerických dětí žije v oblastech se zvýšeným rizikem přírodních katastrof'' říká Hilary. ''Teď, když mám dítě, cítím ještě větší inspiraci k pomoci ostatním maminkám v nouzi.''


Family Duff-Comrie

17. dubna 2012 v 16:52 | Katie' |  family (own)
Já jsem dojatá! Hilary dala na svůj Twitter novou profilovou fotku - Je jí rodinný portrét! Na fotce vidíte Mika, Hilary a dokonce i malého Luca Core. ♥ Jsou tak nádherní! Miluju je.