Březen 2012

Hilary: ''Luca je nejúžasnější, sladké a roztomilé dítě!''

25. března 2012 v 11:33 | Katie*
Hilary a Mike 20.3.2012 přivítali na svět syna Luca Cruze Comrie, a Hil okamžitě yužila sociální sítě a tuto radostnou zprávu oznámila jak na Twitteru, tak na Faceboooku.

''Wow. nemůžu uvěřit, že mám Dítě! Nejúžasnějšího, sladkého a rozkošného chlapce. Děkuji Vám všem za zprávy a přání. Mám Vás všechny tak moc ráda.''

Pyšný tatínek Mike Comrie napsat dvě krátké zprávy na Twitter. ''Vítej do světa Luca Cruz Comrie.'' a ''Teď nelze vyjádřit své pocity'' napsal.

*******************************************
Jsou tak šťastní.. Tolik jim to přeju, Hil mi svým štěstím dokáže vykouzlit úsměv na rtech:-) Miluju je!

Welcome to the world baby boy Duff-Comrie!

25. března 2012 v 11:22 | Katie*

Vítej na světě LUCA CRUZ!

Ano, je to tady, jsem neuvěřitelně nadšená a šťastná! Hilary v úterý 20.3.2012 porodila 3,5kg těžkého chlapečka jménem Luca Cruz. S touto novinkou se Hil pochlubila přes sociální síť Twitter.

''Vítej na světě Luca Cruz Comrie. V úterý večer jsme se stali rodiči zdravého chlapečka.''

22. března Hil ještě napsala na Twitter: ''Jsme velmi šťastní a cítíme se opravdu jako nejšťastnější rodiče na světě.'' také dodala ''Je oblekopen tak velkou láskou. Mamince a dítěti se daří velmi dobře.''

Haylie svou radost na Twitteru vyjádřila následovně: ''Gratuluji HilarDuff a Mike! Jsme tak nadšeni, že můžeme přivítat Luca do světa!''

Vote for Hilary in Us Weekly

11. března 2012 v 9:30 | Katie*
Hilary se objví v časopise Us Weekly, v sekci: ''Komu to víc sluší''? (Zkrátka Hilary VS.) s Kim Kardashian. Na stránkách můžete hlasovat. Kolumbijská herečka Isabel Marant užila šaty na charitativní akci v Santa Monice. Těhotná herečka Hilary Duff je měla v kombinaci s červeným sakem v New Yorku. Hilary je velmi pozadu, i přesto, že jí to mnohem víc sluší! Líbí se mi, jak má i to sáčko. Proto prosím hlasujte!

HLASUJ


Hilary inspires Selena Gomez

7. března 2012 v 13:36 | Katie*
To, že Selena Gomez je obdivovatelkou Hilary není nic nového, jelikož o tom informovala při mnoha příležitostech. Co je skutečně nového je kdy a kde to řekla - tentokrát v sekci Radio Disney s názvem "The Fans They ask" (fanoušci se ptají). Jeden fanoušek se zeptal, kdo byl jejím vzorem při vstupu do světa hudby. Samozdřejmě mluví o Hilary Duff. Otázka je v 0:47.