Únor 2012

Scans 2012 - Ok! Magazine ( March / U.S.A )

29. února 2012 v 18:57 | Katie*
Časopis OK! ve svém březnovém vydání sepsal žebříček 10ti velkých hvězd bez make-upu, který nám říká, že těchto deset hvězd svítí i bez velké pomoci make-upu. Hilary je v seznamu 3., u které uvádějí, že má přirozenou krásu. Jsou zde také hvězdy jako Kim Kardashian, Hayden Panettiere, Amanda Seyfried a Jessica Alba.
''Krásná záře těhotné Hilary Duff není díky ještě nenarozenému dítěti nebo kosmetiky.'' ''Miluju svůj make-up!'' říká Hilary, ''ovšem není třeba žádné velké kosmetiky!'' Uzavírá časopis.

Vote for Hilary in US WEEKLY

29. února 2012 v 18:10 | Katie*


Na webových stránkách časopisu Us Weekly se koná hlasování, které je zaměřeno na otázky typu: ''Kdo je lepší?'' (Komu to víc slušelo?).

V tomto případě se dá říct, že je to HILARY DUFF vs KIM KARDASHIAN. Obě hvězdy mají na sobě bundu Rag & Bone.

!HLASUJTE ZDE!

(Hilary momentálně vede o 44%, teda o 3944 hlasů.)


24 Worst Covers of All Time

29. února 2012 v 18:01 | Katie*
Web 411 Mania (+několik stránek) udělali seznam 24 nejhorších ''Cover Songs of All Time'' (přezpívaných písní všech dob). Hilary se nachází na 7. místě s písní ''My Generation''. Původní verze patří britské skupině ''The Who'', která vydala tento hit v roce 1965 k jejich prvnímu albu. V tomto seznamu jsou ale také umělci jako Madonna, Britney Spears, Celine Dion nebo Marilyn Manson.

Místo bylo okomentováno tak, že než přišla Miley Cyrus, byla Hilary na trůně, byla Teen senzací desetiletí, roku 2000. Pak dodali pár komentářů stylu, že je nová generace, že je to katastrofální kombinace apod..
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Já si nemyslím, že tohle pojetí je správné. Myslím si, že to přehání. Ano, možná je ta písnička v porovnání s originálem trošku slabší, možná na ni Hil měla ještě slaboučký hlásek, ale i tak :-) Líbí se mi! A navíc oceňuji to, že si Hil troufla na takovou píseň. Přezpívávat může kdekdo a je jasné, že to nikdy nebude stejné jako onen slavný originál, takže klid lidi.

Funny or Die - Behind the scene

29. února 2012 v 16:14 | Katie*
V pátek 17.2.2012 Hilary navštívila studio "Funny or Die" v Los Angeles. Objevila se jedna fotka z natáčení, ale zatím nevíme, proč tam vůbec byla. Nejspíš šlo o rozhovor v TV (uvidíme). :-)
(klikni pro zvětšení)

Jedwart love music Hilary Duff!

29. února 2012 v 15:52 | Katie*
Irská dvojčata John a Edward Grimes, nejvíce známí pro pop-music duo rap, Jedwart přes sociální síť Twitter ukázali svou lásku k hudbě od Hilary Duff. Zmínili to různými frázemi, jejich první zamilovanou písní byla ''Come Clean a druhou ''Wake Up''.

Myslím, že je to od kluků moc krásné, vzhledem k tomu, že jejich hudba je víc než skvělá a v poslední době je zná asi Každý. Hodně se proslavili :-)


Mike is Retiring..

29. února 2012 v 15:41 | Katie*
Hilary se chystá rodit a její manžel Mike se rozhodl odejít do důchodu. Mike Comrie, který hrál 11 let v NHL (naposledy v kanadském týmu Edmonton Oilers, ''dnes'' oznámil svůj odchod do důchodu, napsalo US Weekly.

Hilary hned o odchodu Mika napsala na svůj Twitter: ''Jak mnozí z Vás ví, Mike oznámil jeho odchod do důchodu. Je to hořkosladký den! On měl skvělou kariéru.. Ale 3 operace v 5ti letech? To je opravdu hodně.'' ''Dnes jsme využívali všech krásných vzpomínek, které Mike získal při hraní v NHL! Nyní přijde skvělý ''doplňek'' k naší rodině'' uzavírá zpěvačka.

Oba očekávají, že dítě přijde příští měsíc (v březnu). Dalo by se tedy spekulovat i o tom, že on a Hilary se dohodli na čas na odstoupení, aby se mohl věnovat dítěti a Hil, protože se hraje po celou dobu těhotenství..

Hilary leaving Recording studio!

29. února 2012 v 15:28 | Katie*

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Podle zdrojů byla Hilary 14. února v nahrávacím studiu v Západním Hollywoodu. Je to dost pravděpodobné vzhledem k tomu, že Hilary sama řekla, že se vrací k hudbě a že potřebuje Hodiny zpěvu před zahájením nahrávání.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Zpěvačka se v neděli 12. února vyjádřila na Twitteru, že brzy začne focení a nahrávání. Říká se, že vydání alba je naplánováno na konec tohoto roku, anebo začátek roku 2012.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jonathan Bennett about pregnancy Hilary

29. února 2012 v 15:09 | Katie*


Herec Jonathan Bennett, známý hlavně z filmu Protivný sprostý holky v roli Aarona Samuelse, odpověděl na Twitteru na otázku Charlieho Henderswaga (zaměstnance Disney World):

''Těšíte se na narození dítěte @HilaryDuff?''
''Ano! Ona a její sestra jsou úžasné dívky!''

Bennett spolupracoval s Hilary ve filmu Dvanáct do Tuctu 2, v roce 2005.


She Wants Me - POSTERS + TRAILER!!!

29. února 2012 v 14:56 | Katie*
Objevil se oficiální trailer a plakát k filmu She Wants Me, kde Hilary ztvátní postavu Kim Powers!

(klikni pro zvětšení)


Vote for Hilary on FHM

29. února 2012 v 14:37 | Katie*

Jako každý rok, časopis FHM otevírá průzkum TOP 100 nejsvůdnějších žen světa a jako každý rok, nesmí Hilary v seznamu chybět.

Zpěvačka bya na vrcholu mezi rokem 2005 a 2009. Je to naše povinnost, jakožto fanoušků Hilary, dostat ji zpět na vrchol.

Její nejvyšší pozice byla v roce 2008 na osmém místě.
Průzkum končí 29. března.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

HLASUJTE ZDE!


Selena Gomez : "Hilary was my Role Model !"

27. února 2012 v 21:51 | Katie*

Herečka a zpěvačka Selena Gomet již několikrát uvedla, že je velkým fanouškem Hilary Duff. Tentokrát to řekla znovu a to v rozhovoru, při příležitosti VOS argentinského koncertu v Cordobě.

Na stránkách je otázka: ''Měla jste nějaký vzor, když jste byla malá holka?'' ''Ano! Hilary Duff byla mým vzorem, jako dítě jsem ji milovala. V některých ohledech jím stále je.''

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Myslím, že je to od Sel moc hezké. Mám ji ráda, umí svou práci dobře a navíc je hrozně krásná!:-) Je to tak zvláštní, když i celebrity řeknou tak jako my, že milují někoho slavného:O)

Fan project ''Welcome baby Duff-Comrie''

27. února 2012 v 21:42 | Katie*
A je to tady! Očekávaný projekt, o kterém jsem psala, byl uskutečněn fanoušky po celém světě, kteří přejí To nejlepší pro ještě nenarozené miminko Hilary. Musím říct, že je to moc krásné - chtěla bych vidět Hillin nadšený výraz:O)
K fanouškům se samozdřejmě přidávám, Hilary si to zaslouží - bude to šťastný, talentovaný, zdravý a veselý chlapeček!!!

February 23 - Arrived At a Los Angeles Medical

27. února 2012 v 21:35 | Katie*
23. února šla Hilary k lékaři do nemocnice v Los Angeles.

February 20 - Arrives At An Office Building in L.A.

27. února 2012 v 21:27 | Katie*
Hilary měla 20. února namířeno do Administrativní budovy v Los Angeles, když ji Paparazzi zastihli.

February 19 - Shopping at Fred Segals with Haylie in LA

27. února 2012 v 21:17 | Katie*
19. února byla Hilary spolu s Haylie nakupovat u Freda Segala v Los Angeles.