Září 2011

Není chuť + Hody

26. září 2011 v 22:10 | Katie*
Yea, je to tak :-/ Prostě poslední dobou nemám moc chuť nebo spíš CHTIVOST. Když už se mi konečně chce něco přidat, tak na mě buď někdo zazvoní ať jdu ven, anebo je to večer a zrovna na mě padne únava. Další věcí je, že tady máme hody. Včera začali přijíždět a já tam budu jako každý rok pomáhat, tudíž se jim budu celý tento týden věnovat. Do školy jdu až ve čtvrtek, takže SNAD NĚCO PŘIDÁM. Ráda bych začala pomalu dohánět novinky. Opravdu mě vadí, že když už se mi chce něco přidat, tak sem třeba unavená.. vždycky si představím tu chvíli, kdy si lehnu do 'letiště' s měkkou peřinou, polštářem a pustím si nějaký dobrý film., nedá se odolat :-D :-/ každopádně se fakt pokusím aspoň něco přidat. Jen sem tímto chtěla říct, abyste se nelekli, že nepřidávám, že je konec nebo tak - jenom prostě nějak není ten čas či co. Určitě jsem ale ONLINE! :-) Taky chci poprosit Affs, aby mě ze všech kontrol etc. omluvili a prosím je, aby se nezlobili, že nebudu obíhat (že neobíhám), Já se napravím! :-* a co se týče designu - Lucka mi vůbec neodepisuje, nějak jí nejde mi na facebooku prej odepsat, ani odkazy jí nejdou posílat a když ji prosím, ať dá aspoň náhled designu na blog, nějak se mi neozývá. Strašně mě to štve, ten design potřebuju, ale jestli je to tak jak říká, tak za to nemůže... Musí si to ale nějak zařídit, snad se toho designu co nejdřív dočkáme:-/ :-* zatím dobrou noc.

Srdečně se Omlouvám!

18. září 2011 v 22:28 | Katie*
Opravdu Vám dlužím omluvu! Já vím, že tady moc nejsem.. ale tak mám ŠKOLU, jsem v deváté třídě, kde se opravdu musím snažit, ale o to vlastně ani tolik nejde - nesmím se vymlouvat. Zkrátka brácha konečně začal něco dělat s tím novým počítačem - dal tam TŘI HARDDISKY, ale nepřeinstaloval to, takže mám dost pomalý počítač :-/ Opravdu nejde přidávat tuna fotek, když se tím ten počítač ještě víc spomaluje.. to bych dělala jeden článek 15 minut :-X ale zítra už to možná spraví celé. Beztak teď pracuju na scénáři Ballet Shoes, které nejspíš budeme hrát v divadle. Přepisuju celý ten DLOUHÝ scénář, věnuju tomu většinu svého času. Ale pokud to bratr už spraví, tak během příštího týden čekejte nový design, přidání novinek, úprava rozcestníků a doplňování rubrik. Opravdu se omlouvám a těším se na Vás. S pozdravem, Katie*

September 06 - Arriving at the MTV Brazil Studio

17. září 2011 v 13:10 | Katie*
6. září si Hilary užila nadšené vítání fanoušků, když přijela k MTV Brazil Studio.

September 05 - Heading to Sao Paulo

10. září 2011 v 23:47 | Katie*
5. září Hilary mířila do Sao Paulo.

September 05 - Promotes "Elixir" In Sao Paulo Saraiva Megastore

10. září 2011 v 23:38 | Katie*
5. září měla Hilary promo akci své knihy Elixir v Saraiva Megastore, které leží v Sao Paulo. Strašně se mi líbí ty fotky, hlavně ty s fanoušky - jak jí líbali na tvář a ona je taky, to je prostě skvělé! Většina hvězd se bojí, jen tak někomu cizýmu dát pusu na tvář, ale Hilary NE! Velký obdiv, miluju ji <3


September 05 - At Sao Paulo Saraiva Megastore

10. září 2011 v 23:14 | Katie*
5. září byla Hilary v Saraiva Megastore, kde se scházela s fanoušky, podepisovala knihy...

September 05 - Leaving the Hotel

10. září 2011 v 23:07 | Katie*
5. Září byla Hilary spatřena, jak odchází z hotelu.

Videos from Bienal do Livro

10. září 2011 v 23:00 | Katie*
Objevila se 4 úžasná videa z akce Bienal do Livro, která se konala v Rio de Janeiro.
Jsou úžasná! Líbí se mi, jak když Hilary jde, tak fanoušci neskutečně piští - dělala bych to samé :-D

O těhotenství

10. září 2011 v 20:11 | Katie*
4. Září Hilary oficiálně oznámila, že je ve čtvrtém měsíci těhotenství!!!

To je úžasná zpráva, Hil porodí někdy po Vánocích. Btw. S tímto článkem chci i oznámit, že máme další novou rubriku, je jí: Vlastní Rodina - jde o rubriku, kde najdete články ohledně těhotenství a rodinu Hilary + rubrika Zásnuby, Svatba a Společný život se zkrátila na ZÁSNUBY A SVATBA - tam najdete fotografie a informace z doby, kdy se Hil vdávala.

Layout 2.8

10. září 2011 v 16:14 | Katie*
Ten černý výroční design už mě dost nudil.. tentokrát sem se nechala inspirovat počasím. Jelikož u nás ráno bývá už zima a odpoledne pomáli taky (ale ještě se to dá) tak mě napadlo, to tady trošku proteplit. Možná je u vás ještě teple, ale zkrátka chci tím říct, že už se blíží ty zimní časy, deště, změna šatníku z minisukní a sandálí na teplé svetry, rifle a bundy. Tato fotka je z videoklipu Come Clean a strašně se mě líbí ty barvy na ní, navíc působí i ty svíčky s těmi oranžovo žlutými barvičkami tak nějak teple. A ironií je, že právě i v tom videoklipu je velká bouřka, takže to má s touhle inspirací co dělat :-) Byla to opět taková jednoduchá rychlovka, nic velkého, ale v jednoduchosti je krása - navíc, už se pracuje na novém řekla bych POŘÁDNÉM designu. Tak snad vám tady bude teploučko *_*

By: Katie*
Čas: 19. září - 1. listopadu
Barvy: žlutá, hnědá, tmavě hnědá, oranžová, černá
Mé hodnocení: 75%
(klikni pro zvětšení)

September 04 - Leaving the Copacabana Palace Hotel in Rio de Janeiro

10. září 2011 v 16:02 | Katie*
4. Září Hilary odcházela z hotelu Copacabana Palace Hotel v Rio de Janeiro (Brazílie).

Affiliates 6

10. září 2011 v 15:25 | Katie*
CELKEM: 10/20 AFFILIATES
HILARY DUFF (4)

DAKOTA BLUE A MERYL STREEP (2)

AVRIL LAVIGNE (1)

JENNIFER ANISTON (1)

''DENÍČEK'' (1)

MILEY CYRUS (1)

!!!SPŘÁTELUJU!!!


TOP 10: ♀10: Lindsay Lohan

10. září 2011 v 15:03 | Katie*
Lindsay? To je klasika, řekl by každý.

Úplně poprvé sem ji viděla asi ve filmu Past na rodiče. Ten film se mi moc líbí, jak se dvě po letech nalezené sestry vymění, aby poznaly svého druhého, pro ně neznámého rodiče. Pak následovaly filmy typu Mezi námi děvčaty, Zpověď královny střední školy či Protivný sprostý holky a spousta dalších. Myslím, že Lindsay získala řadu skvělých rolí do filmů, které zajímají především teenagery. Což je super - Někdy minulý rok sem si stáhla film Vím kdo mě zabil a dostal mě. Bylo v něm něco velice zajímavého, nebo spíš nechutného :-D ale špičkový film byl Vlastní pravidla. Tam opravdu ukázala, co v ní je. ALE POZOR! nesmíme zapomenout i na její pěveckou kariéru. Líbí se mi její hudba, ale myslím, že jí lidé znají více jako herečku než zpěvačku. Líbí se mi o dní songy z filmu Zpověď královny střední školy, nebo jedna píseň (jejíž název sem teď zapoměla, něco s OTCEM bylo v názvu), kterou sem poslouchala dřív hodně! Videoklip byl o tom, jak otec mlátí její mámu, jak se pořád hádají a ona jako dcera nad tím trpí. Velice smyslná píseň a úžasný videoklip.

Lindsay umí být velice hodná a milá dívka, ale taky umí vystrčit drápky.
Po řadě skandálů natáčí Lindsay další filmy, ale skandály se jí pořád ne a ne pustit. Zrovna si odpykala trest ve vězení, takže snad ji to nějak poučí. Byla by jí velká škoda.

A co říkáte na tuto herečku Vy?

TOP 10: ♀10: Celine Dion

10. září 2011 v 14:52 | Katie*
Yeees, úžasně talentovaná Celine Dion. Ta v mém žebříčku musí být, ikdyby nechtěla :-D

Abych byla upřímná, získala si mě hlavně písni z Titanicu: My heart will go on.
Hned jakmile sem ji slyšela, sem řekla: PANEBOŽE! To je neuvěřitelné..

Dokonce sem chtěla jít na koncert Celine, ale Praha je daleko a nakonec z toho nějak sešlo, ovšem pouštěla sem si všechna videa z tama.

Ona není jen výborná zpěvačka, ale je také moc hezká žena. Je pro mě význačná i svým nosem - někomu se líbí, někomu ne - ale myslím, že jí sluší. Já svůj nos ráda nemám, takže se vždycky uklidňuju tím, že i slavné herečky nebo zpěvačky můžou mít drobet šílenější nos - nebo spíš jinčí nos. Nyní je to šťastná žena se šťastnou rodinou.

Co říkáte na tuto zpěvačku Vy?

TOP 10: ♀10: Britney Spears

10. září 2011 v 14:46 | Katie*
Britneeeey, ta do mé desítky určitě patří! Né zrovna na první příčky, ale určitě tam musí být.

I po těch všech skandálech s alkholem apod. ji mám ráda.
Vždyť.. To že hodně pila, to že si oholila hlavu etc. neznamená, že ztratila talent s jejím ÚŽASNÝM hlasem, nebo s jejím velmi roztomilým HRANÍM.

Britney jsem poprvé viděla ve filmu Crossroads. Samozdřejmě sem jí znala dřív, ale z hudebního průmyslu, a to je něco jiného. V tomto filmu byla fakt dobrá. Strašně se mi líbila její postava a scéna, kdy zpívá I LOVE ROCK'N'ROLL. Měla velice hezkou kladnou postavu, kterou hravě zvládla. A hned po shlédnutí tohoto filmu, si mě získala.

První hit, co jsem od ní ASI slyšela, nebo spíš který sem měla hrozně oblíbený a pořád sem na něj tančila a zpívala ho, bylo OH BABY, BABY. Byla jsem takové trdlo, které přes celý dům tančilo a křičelo tuto skladbu. Navíc musíme uznat, že Britney je i velice krásná.

Jsem si jistá, že do mé desítky patří - sem si jí mnohem víc jistá, než třeba Megan Fox.:-)
Ale jak říkám, mám TUNU oblíbených hvězd :-)
Co říkáte na tuto herečku a zpěvačku Vy?