Červen 2011

Už je to na Dosah :-)

30. června 2011 v 8:43 | Katie*
To, co jsem před několika měsíci počítala den po dni, mám už skoro na dosah! Těším se na ten čas odpočinku, méně starostí a hlavně více událostí! Zbývá jenom pár hdoin a je to tady. Ovšem, během toho čekání je jedna hrozná etapa → vysvědčení. Bojím se toho, slíbila jsem si, že nebudu brečet, tak snad to dodržím! ;-) ale prádzniny 4EVER. Miluju tohle období roku ♥ Vycházím za necelou hodinku z domu, a pádím do školy. Na rozlučku s deváťákama se i těším, jsem zvědavá, jak si to připravili, protože je mám ráda O:) teď MY nastoupíme na post deváťáků. Ale co přijde po tom? To bych spálila :-D (vízo). Nebudu se nijak strojit, nemusím to přeci tak hrotit, je to jenom vysvědčení osmá třída.. a třídnímu asi dám čokoládu. Já vůbec nevím, jsem docela mimo z toho, že už je to všechno tady, že to tak rychle uteklo., a utíkat bude i dál... držím všem palce s vysvědčením a tak vůbec, hlavně prosím vás, si z víza nic nedělejte tak jako já :-D je to jenom kus papíru, na světě jsou důležitější věci! ♥

Hilary se officiálně vrací k Hudbě!!!

27. června 2011 v 21:56 | Katie*
Hilary na svém Twitteru oficiálně prohlásila, že se vrací k hudbě! Už pracuje na CD a všech věcech okolo.
↓↓↓
@Twiscott: Kde jsi? @HilaryDuff Po scéna Vás potřebuje! Už se to blíží! Jsem áda, že jsem zpátky, chybělo mi to. Jen chci, aby to bylo správné, abych neudělala chybu. Láska Láska ♥

Strašně moc se těším! Jsem z toho celá PAF! :-D Miluju Hilary hudbu, yahoo, to bude zase novinek :-)

Twitter #30

27. června 2011 v 21:46 | Katie*

Twitter #30

@HilaryNews Děkuji vám lidi! Sedím tady na gauči a čtu si krásné tweety od vás! Moc krásné vzpomínky Benny. Prosím pošlete to dál.

@HaylieK omg, milovali jsme to! @HilaryDColumbia děkujeme že jste! @HilaryDuff a @HaylieK RIP: BentleyDuff ♥

Svatá Moly, jít ve dvě hodiny ráno točit! Myslím si, že ujdu asi 50 vlevo. Lidi, dostaňte mě ven!

@HaylieK a @SomSom85→ Vy jste Kitty bojovníci! FOOOD (JÍDLOOO)!

@HilaryNews Děkujeme, že o nás tak pečujete! Jste dobří! Láska Láska Láska

Krásný den v Californii! Je to štěstí, žít tady! Doufám, že se každý usmívá a má skvělý den! Posílám velké polibky 

Yaaaaaa!! Celý týden v táboře Kat! V 6 hodin ráno kompletní otočky! 5 a GO! Shheesh @HaylieK a @SomSom85 jsou špatné na zadky! Já ale taky ;)

Nyní míříme do Los Angeles, neseme Velikonoční jídlo a chystáme se rozdávat koše plné sladkostí našim dětem a lidem s @HaylieK!
@TeebsLA omg! Kdo mi ukradl děti?! Lol. Vlastně to tak může být i u více dalších domů! Takové ty malé štěkací krysy! Užijte si den na slunci!

Jasně, že si užívám tento den! Veselé Velikonoce!
Mířím do Pittsburghu za Mikey! Bad Wifey! Už se nemůžu dočkat..je to hrůza, tahle cesta. Ale stojí mi to za to!

Krásný teplý den v Pittsburghu! Manžílek mi koupil ty nejhezčí květiny!

Twitter #30


Bubbless #1

26. června 2011 v 10:40 | Katie*
→Mám pro vás připravené první Bubbless←

1/ Na co Hilary myslí v prvním, druhém a třetím obrázku?
2/ Co chceš na diplom?
Beru první tři, kteří budou mít NEJVTIPNĚJŠÍ komentář ;-)

June 23 - Out in L.A

25. června 2011 v 9:47 | Katie*
Hilary byla 23. června někde venku v Los Angeles. Držela v ruce kávu a měla moc krásný outfit. Moc se mi líbí ty rifle a kabelka, je tak celkově krásná O:)

Opět ze Školy

24. června 2011 v 12:11 | Katie*
Ano, Ano, Ano! Dnešek je furt takový smutný, jelikož jsem včera kvůli matice probrečela celý den, ale už se to drobet lepší, protože mě teď rozesmála kámoška. My máme fyziku s jedním božím učitelem (nemají ho moc rádi, protože to někdy přehání, ale je sním sranda). A kámoška zrovna hrála erotické hry :-D a ona má PC u dveří, a vešla učitelka dějepisu a viděla to. A ona tak za pět minut že: ''Žanetko, já povím panu učiteli co si tam měla, všecko!'' a on že: ''No co tam měla?'' a ona mu něco pošeptala a on s údivem a smíchem (měl koutky): ''Kalavskááá'' :-DDDDD bože, to bylo moc :-DD teď se jí díval do historie, aby viděl co přesně, a začal jí říkat, že ani nemá na to, aby to dala do lišty atd. :-DDD bože, to je super hodina. Jde vidět, že je konec roku, hodiny jsou volnější. Dívali jsme se dvě hodiny na film a teď jsme na PC, boží :-) dneska k nám jde spát kámoška (ta co sledovala to ''porno'' :-D) takže tady budu zřídka, ale zítra to bude lepší. no.. abych vás tu nenudila jdu na druhý blog, mějte se.

June 22 - Out for a business meeting

23. června 2011 v 20:48 | Katie*
Hilary byla 22. června řešit věci okolo jejího příspěvku na taneční tábor ''South Houston High School'' na nějakém obchodním jednání. Myslím, že je od ní moc hezké, že přispívá i na tábory, spoustu dětí to potěší. A samozdřejmě vypadala dokonale O:)

Ze Školy O:)

23. června 2011 v 12:33 | Katie*
Píšu vám z občanky - Jsme na PC! :-)

Máme takovou volnější hodinu, dává nám totiž známky ze zeměpisu, říká nám je. Teď je u Š, už se blíží V! :-X Bojím se bojím :-D Jooo, dal mi 1, superně :-D dneska jdu s kámoškou (spolužačkou) Žandou zase ven a zítra u nás spí. Dneska ale sto procentně dojdu, páč je to poslední den učení. Muhehe. Těším se na přidávání!!! Dneska se vám budu věnovat pilně, ale až po venku. Pudu spát i pozdě, protože zítra už žádné učení, ani ň! ♥ Sice jsem včera měla ve škole slabou chvilku a dneska taky, kvůli hádce kamarádek a pomluvaček, ale i tak jsem ráda, že se blíží prázdniny, a že se nemusíme učit. Co budete mít vy na vízo?

2004 - Andrew Macpherson for Hilary Duff Album

21. června 2011 v 18:05 | Katie*
Nádherný shoot pro album Hilary Duff nafotil Andrew Macpherson. Strašně moc se mi líbí, Hilary je tady taková ''drsná''. A ty oční linky jí strašně moc sluší. Miluji tento shoot!

Jsem Zpátky! :-)

21. června 2011 v 17:04 | Katie*
Tak jsem se vám vrátila! :-) a zdravá :-D

Na výletě to bylo fajn, akorát mi vydilo, že je to jenom 1 noc. Každopádně jsme si to moc užili, nebyl lepší než ten minulý, protože tam nebyl třídní učitel apod. ale byl i tak super! Nejlepší to bylo večer, měli jsme večerku myslím v 11, takže boží. Dokonce většina z výletníků spala s učitelkama u ohně, ale náš pokoj a ještě tak 7 lidí jsme nechtěli, abychom mohli mít celé prostory jenom pro sebe - protože učitelé na nás neviděli. A děcka si pak beztak ztěžovali, že tam byla zima a všichni spali málo, protože je furt někdo budil :-D zážitek jak hrom, v noci jsem létala za klukama a pak s kámoškou jsme všechny špehovaly. Ona spala, ale já sem ji obudila :-D byla to fakt zábava. Už se mi toho moc nechce vyprávět, protože to asi ani nečtete ;-) zkrátka jsem ráda, že jsme doma a mám o jeden zážitek víc :-* v celém článku pár fotografií.

Školní Výlet

20. června 2011 v 6:34 | Katie*
Dneska (asi za 11 minut) vyrážím do kauflandu a na nádraží→ směr Kamínka.

Jedeme se třídou na výlet, na který se mi vůbec nechce :-( Navíc nejede třídní, protože musí jít na operaci ramene (nebo už tam je) :-( ach jo... a ještě jedeme s ÁČKEM. Dva jedinci mi znechutily celí výlet (z áčka) tudíž se fakt netěším. Snad to bude stát za to O:) Vrátím se zítra někdy odpoledne. Doufám, že to tady vydržíte a doufám, že to vydržím i já :-D tak mi držte palce, mějte se tady, užijte si pondělek a úterek ;-)

zítra jsem tu jako na koni. S láskou Katie*

Layout 2.4

19. června 2011 v 21:19 | Katie*
Ještě před výletem jsem chtěla jako překvápko nový deisgn. Venku je moc krásně, teplo, a já jsem chtěla zkusit míchanici růžové barvy (možná i proto, že budu mít brzo vymalovaný pokoj na růžovo a fialovo :-D) a Lucinečka opět splnila mé představy! Dokonce je krásnější, než jsem si ho představovala. Já nevím co víc říct. Můžu podotknout, že nastavovat to, byla fakt sranda, že Luci? :-D Jak jsme se nasmály, protože to byla samá chyba :-D mám tě moc ráda, a děkuji ti!

Čas: 19.06.2011 - 13.07.2011
Barvy: černá, růžová, fialová, bílá
Mé hodnocení: 100%

Omlouvám se za ''zanedbání''

19. června 2011 v 21:08 | Katie*
Omlouvám se za drobné ''zanedbání''. :-(

Ale já jsem se rozhodla, že další čtyři blogy co mám (AnnaSophia, Emma, Hayden a Dakota) dám do jednoho velkého. Opravdu sem neměla šanci to stíhat, a až budu v devítce a pak na střední bych to tuplem nestihla. Pořád se přehlašovat z jednoho blogu do druhého, z jedné galerie do druhé, z jednoho mailu do druhého a ještě přidávat. Takhle to bude všechno v jednom (snad) hezkém blogu. A právě to je důvod mé malé aktualizace o víkendu, věnuju se spíš tamtomu blogu. Teprve ho totiž dělám a ona ''rekonstrukce'' je hodně velká fuška! Až to tam dodělám (jsem kousek za půlkou) tak už tady budu jako dřív (hodně). :-) Tak mi držte palce!

June 17 - At 901 Salon in West Hollywood

19. června 2011 v 19:58 | Katie*
Hilary byla 17. června viděna, jak jde na 901 do Salonu ve West Hollywoodu. Vypadala moc krásně, strašně se mi líbil její outfit, hlavně to křiklavě růžové tričko :-)

June 17 - Out & About in Los Angeles

19. června 2011 v 0:13 | Katie*
A 17. června byla Hil někde venku v Los Angeles. Opět jí to slušelo. Tentokrát se mi líbil celý outfit, ale vedou ty brýle! :-)