Březen 2011

March 30- The Soul Surfer Premiere

31. března 2011 v 18:44 | Katie*
Hilary byla 30. března večer na premiéře filmu SOUL SURFER, která se konala na Arclight Cinerama Dome v Hollywoodu! Vypadala překrásně, ty vlasy jí strašně sluší a ten outfit? sedím tady s otevřenou pusou! to je víc než dokonalé! Je prostě úžasná:) Ještě musím dodat, že mě její účast na premiéře potěšila, jelikož tam AnnaSophia hraje hlavní roli! Jsou mé nejmilejší! Jsem moc ráda:) Ps. bylo to tam designově fakt krásné! smekám:)


March 30- Leaving A Nail Salon In Beverly Hills

31. března 2011 v 18:30 | Katie*
Hilary byla spatřena, jak 30. března odchází ze Salonu krásy. Byla na manikůře.., připravovala se na večerní premiéru. Opět byla nádherná, ty vlasy jí vážně moc sluší:)

March 29- Leaving A Salon In West Hollywood

31. března 2011 v 18:22 | Katie*
Hilary si 29. března hned po koupení ledové tříště zašla ke kadeřníkovi do West Hollywoodu! Ano je to tak, Hil si nechala nabarvit vlasy zpátky na blond- na ,,špinavý,, blond;) strašně jí to sluší! Líbí se vám víc s hnědými nebo blond vlasy? podle mě jí sluší všechno!

March 29- Headed to Lemonade Cafe

31. března 2011 v 18:13 | Katie*
Hilary si 29. března zašla koupit do kavárny Limonádu:) Nejspíš ledovou tříšť- nesla v ruce i zabalené jídlo:) Strašně se mi líbila! Hlavně ta zelená barva trička.


2011- From The Book Tour/ Behind the Scenes- NEW

31. března 2011 v 18:06 | Katie*
Oběvily se nové fotografie k photoshootu z Tour knihy Elixir, vlastně se dá říct ze: ''za scénou''. Líbí se mi.


Blessign in a Backpack Videos

31. března 2011 v 17:53 | Katie*
Shromáždila jsem videa k nedávné Tour s charitativním projektem Blessign in a Backpack. Jedná se o tři videa ze třech škol, které Hil navštívila:) Moc se mi líbí, je to srdcová záležitost.
Ze školy v Atlantě

Ze školy v Indianapolis

A poslední je ze školy v Chicagu.

March 25- Catches a departing flight at Pearson International Airport

31. března 2011 v 17:49 | Katie*
Hilary byla spatřena 25. března na mezinárodním letišti Pearson. Měla na sobě šálu v barvách Mikeového t NHL týmu Pittsburgh Penguins. Vypadala moc hezky! Líbí se mi, jak okamžitě chtěli fanoušci podepisovat fotky atd., líbí se mi takový hektický život:)

March 24- At JUNO Block Party In Toronto

31. března 2011 v 17:23 | Katie*
Hilary byla spatřena 24. března na JUNO Block Párty v Torontu. Byla tam i s Haylie, dlouho sem je spolu neviděla:) Obě byla nádherné a párty si jistě skvěle užily, snad se moc neopily no;)


March 23- Blessings in a Backpack Chicago

29. března 2011 v 13:35 | Katie*
A poslední třetí školu navštívila Hil 23. března v Chicagu:) Opět překrásná, celkvě k projektu musím říct, že ho miluju! Hilary s těmi všemi dětmi, to je prostě senzace:) už se jistě těší na své vlastní, všichni jsou tak šťastní a Hil k tomu PŘEKRÁSNÁ. Moc se mi to líbí.Scans 2011- Periódico A.M. León, Gto.

29. března 2011 v 13:25 | Katie*
Hilary se v rámci momentální akce projektu Blessign in a Backpack oběvila v novinách A.M. Leon, GTO.

March 22- IPS Elementary School in Indianapolis

29. března 2011 v 13:20 | Katie*
Mám pro vás další fotografie, tentokrát z 22. března, kdy Hilary navštívila druhou školu v rámci projektu Blessign in a Backpack. Tentokrát to bylo v základní škole IPS, která je v Indianopolisu. Nádherné fotky, Hilary opět zazářila.March 21- Bethune Elementary School in Atlanta [Blessings in a Backpack]

29. března 2011 v 13:14 | Katie*
Hilary zahájila další část projektu Blessign in a Backpack školou v Atlantě, kterou navštívila 21. března. Hilary je tady neskutečně překrásná- můžeme vidět tu novou ofinku, která jí hrozně moc sluší. Mezi těmi dětmi je tak rozzářená, prostě nádhera, skoro je mi do pláče.March 19 - Out Shopping LA

27. března 2011 v 16:10 | Katie*
Hilary byla 19. března spatřena, jak nakupuje někde v Los Angeles:) Vypadala překrásně, ale překvapily mě ty boty. Nepřijdou mi jako její styl, možná zkouší nové věci, stejně jako novou ofinku, která na těchto fotkách bohužel nejde vidět.


Twitter #27

27. března 2011 v 15:51 | Katie*

Twitter #27

@HilaryNews: Já vím! Měli jsme skvělý den! Jsme šťastní a vděční, že máme sebe navzájem! I tobě přeji krásný den! Xxo

***

Coco + Lola = LÁSKA!

***

Ani ne! Možná že pomohlo, že jsem přidala podložku! lol:D
@MikeComrieNews: Hehe, musím ho zlomit, ale pomalu! Budeme zkoušet fotit v budoucnu;) Jak byl takový šťastný, jak může být jediné dítě nachvíli!

***

Leah je kadeřnicí! BANG BANG;) nový měsíc... nová já! Čas změn přátelé:)
Wow! Áno! Úspěch! Děkuju bohu, vy lidi to milujete a já se cítím tak dobře! Mám navíc jednu fotku jen pro vás! Zbožňujeme to;)
Pospíchám na letiště, abych navštívila Blessign in a Backpack školu v Atlantě! V Los Angeles je teď déšť a bouřky, je to šílené! Moji pejsci dnes ráno hodně vyli!

Twitter #27


Twitter #26

27. března 2011 v 15:23 | Katie*

Twitter #26

Uvidím Lady Gaga v Pittsburghu s tím nejmilejším! Tak nažhavená:D bejby, narodila jsem se takhle!:)

***

Holla tweetybirds! Přišla jsem z Lady Gaga Show! Ona je úžasná:) To byla show.

***

Mohl by být pojmenovaný... SATAN!
A Jacka pojmenuju jako.. ANDĚLA:)


@SomSom85: si zaujatá! (Počkej na moje spellovací kouzlo!).

***

Já a @HaylieK: hydratace yógou.. SAKE!

Oooo, čas hry v @Sherninja s @HaylieK a @SomSom85 na těchto peřích ve vlasech! a na kožešiny králíků! Omg, úplně nová úroveň..

***

Jen jsem rychle chtěla říct, že všem děkuju za to, že stojíte za mnou! Vy všichni mě děláte šťastnou! Je opravdu nádhera poslouchat ty sladké řeči, které mi říkáte a píšete. Miluju vás!

***

Hej tweetbirds! pojďte prosím hlasovat pro mé přátelé big time rush na kids choice award na www.nick.com .. Mějte krásnou neděli! xxo:)

***

Ahh, zamračený den v Pitt. Beru Jacka na procházku! Myslím, že je šťastný, že je psem! On je rozmazlený a moc roztomilý:)

Twitter #26