Listopad 2010

1.000 Backpacks Campaign ( Blessings in a Backpack )

30. listopadu 2010 v 18:55 | Kett *
Hilary tímto úžasným videem prosí , aby lidé podpořili kampaň Blessing in a Backpack , na které spolupracuje už několik let ! :)


KOUPÍM ♥

29. listopadu 2010 v 19:29 | Kett *
Ahojte miláčci ! Mám velkooou prosbu !

Koupím COKOLIV s Hilary Duff , Olsenkama nebo AnnouSophií Robb ! Ať jsou to výstřižky z časopisů , plakáty , knížky , vytisklé obrázky prostě cokoliv ! Buď to koupím a nebo vyměním za to , co budete chtít .

Prosím , abyste to neignorovali a psali mi sem do komentářů , prosím ! Moc to pro mě znamená .. ! <333 Každému kdo se ozve udělám třeba i reklamu na blog , hehe ;DD

Nemoc ? :O

28. listopadu 2010 v 21:42 | Kett *
Miláčci .. jsem nemocná :xx Sice již od pondělka , ale chodila jsem do školy , protože jsem nechtěla chybět .. jenže teď se mi to zhoršilo , mám semtam teploty , hlavně teda moc kašlu , dusím se .. nevím jestli mě mamka ještě pustí do školy , nejradši bych šla , ale jako nechci se takto cítit ještě další měsíc do vánoc .. já nevím :xx Každopádně pro vás se nic nemění , budu sem chodit .. musím vám ale něco oznámit , nemohla jsem vydržet : MÁM NOVÁ BLOG O ANNĚ SOPHII A OLSENKÁCH :O o Anně mi snad už vydrží , a u Olsenek ? tam ještě nemám ani dessign , ale udělám .. je jsem vždy milovala , ale nevím , jestli mám ten blog uděla , váhámmm .. každopádně du k čaji a telce do peřin , sladké sny <333

Kadetka Kelly - Captures -> 8

28. listopadu 2010 v 16:16 | Kett *
Kelly je s mámou v obchodě s make - upem , vybírají svatební rtěnku a povídají si .. Máma v rychlosti vyhrkne na Kelly , že se to pro ně změní , že si nebude nosit práci domů , přestěhují se na venkov , bude číst , uklízet a dokonce i vařit ! Kelly moc nevnímá a až po chvíli ji dojde , že řekla stěhovat a začne šílet , vzhledem k tomu , že opravdu jedou na venkov na VOJENSKOU ŠKOLU , kde se stal Joe ředitelem , ale i tak si to nechce připustit :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kadetka Kelly - Captures -> 7

28. listopadu 2010 v 16:07 | Kett *
Máma jde dát Kelly dobrou noc , a říká jí , že by se nevdávala , kdyby nevěděla , že je to pro ně to nejlepší :) na scéně jde krásně vidět Kellyina oblíbená deka .
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
( klikni pro zvětšení )

Kadetka Kelly - Captures -> 6

28. listopadu 2010 v 8:02 | Kett *
Kelly rozbila Joeovi nos a všichni spolu jí Čínu :) Kelly přejde na téma bolesti nosu , když v tom jí máma s Joem oznámí , že se budou brát , Kelly to pochopí jinak , ale až jí to dojde snaží se je povzbudit ( je i přes to zaražená ) dává Joemu radu ať se víc hrbí .

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kadetka Kelly - Captures -> 5

28. listopadu 2010 v 7:57 | Kett *
Kelly je smutná a zamlklá kvůli rybičkám , které rozbila , máma ji utěší . Přichází Joe a Kelly to jde rychle zdokumentovat ..

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Měla jsem Svátek , hehe :D

28. listopadu 2010 v 7:38 | Kett *
Zlatíčka , málem jsem vám zapoměla napsat , že jsem 25. listopadu měla svátek :) Mám už 600 kč , takže brzy z toho bude parfém With Love <3 nevím jestli vás to zajímá , ale jen jsem prostě chtěla napsat , že někdy taky slavím svátek :D a za necelé dva týdny budu mít 14 let :) <3

Twitter # 11

27. listopadu 2010 v 21:56 | Kett *

Twitter # 11

Sedmdesátý - Devátý Status : Tvrdé hlavy udeřily znovu ! Misse : Sabotáž Nickova auta .. klasika ! :D Haylie a já jsme tak trochu punk !
Osmdesátý Status : Coco je malý pasák ! :D Jsem v Pittsburghu a moc mi chybý mé malé dětičky !
Osmdesátý - První Status : Ahoj malí tweeťáci ! Promiňte nebyla jsem v Los Angeles ... Užívám si čas s manžílkem v Pittsburghu . Bylo to tak krásné ..

***

@HaylieK : chybíš mi sestři ! Přijeď už do Pittsburghu .. cmon cmon cmon ., nudím se tu bez tebee !

***

@SomSom85 : Ahoj mamiii ! Chybíš mi , přijď už domůů ! S láskou , Lola
@SomSom85 : O můj Bože , stýská se mi po tom malinkém muffinovi ! Miluju je , stejně žárlím !!! Potřebuju štěněčí lásku ..

***

Osmdesátý - Druhý Status : Devět na devět ! Pokud jste v Pittsburghu musíte tam jít ! Smyslové přetížení .. Tato restaurace mě dělá šťastnou dívkou .. mmmm jsem v sedmém nebi .

***

Osmdesátý - Třetí Status : Dnes jsem letěla do Toronta na návštěvu mé přítelkyně ! Dělá mi radost ... malá .. Je tu velmi chladno brrrr !

***

@Trey B : jsi tak milý ! Ráda bych to viděla .. až to dokončíš , tak prosím napiš ! :)

***

Osmdesátý - Čtvrtý Status : Má úplně první hodina učení na bicí s The Greens - neodsuzujte mě !!! :D

***

@KavlaSueW89 : velká pusina ! Je to sladké .. haha

***

@ForeverTisdale : zdravím ! Doufám , že tvé malé štěňátko se má lépe . Posílám mu po tobě pusinku a lásku :)

***

Osmdesátý - Pátý Status : Má rodina je v Pittsburghu ! OMG jsem tááák šíleně nadšená !

***

@Jen Wright : haha , jsi tak roztomilá ! Pták bude pravděpodobně větší než ty ! ty jedna malá dámo :D

***

@NICKZANO : horký oheň !!! Zzzing .

***

Osmdesátý - Šestý Status : Nemám slov ... nevím jak to popsat ! Nine on Nine to udělalo znovu ! @NICKZANO a @HaylieK semnou souhlasí ! Slyšela jsem to tady ..

Twitter # 11


2010 - The Billy Bush Show

27. listopadu 2010 v 21:13 | Kett *
Hilary navštívila 11. listopadu show Billyho Bushe . Mám pro vás dvě videa , které Billy zveřejnil . V první části mluví o knize Elixir , o setkání s Mikem , prstenu a společném životě s Mikem ( že bez sebe dlouho nevydrží ) v druhé části se dozvídáme o intimních fotkách , které posílá Hilary Mikovi , když jsou od sebe vzdálení ( ovšem bez hlav - jen tělo ) dále mluví o založení rodiny a myšlence zfilmování knihy Elixir .


November 18 - Hilary & Mike at Charity Event With Pittsburgh Penguins

27. listopadu 2010 v 21:04 | Kett *
18. listopadu se Hilary a Mike zůčastnili charitativní akce NHL týmu Pittsburgh Penguens , kterou mile podpořili :) Tuto benefiční akci založil Max Talbot . Krásné videoo !!!


November 13 - Boa Night Out With Haylie

27. listopadu 2010 v 16:10 | Kett *
13. listopadu byla Hilary spatřena spolu s Haylie venku ve West Hollywoodu jak jdou do Boa Night klubu . Moc to Hilary sluší , ona je čím dál krásnější ! :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With Wendy & Naty ♥

26. listopadu 2010 v 22:24 | Kett *
Ahojte bobátka :) Takže , jak jsem říkala : Zatím žádné plány :D hehe , už tu jsou ! Spí u nás Natálka a Wendulka a právě to tu valíme v rytmu 80. let , aneb HŘÍŠNÝ TANEC :D Pokusím se v noci něco přidat , ale nic neslibuju .. zítra tu ale nikdo spát opravdu nebude , takže přidávat budu určitě ! :) Takže teď iděm za něma , sčeknem nějaký filmík , a pak se pokusím přijít .. Promiňte , že jsem nenapsala dřív , ale my jak máme ten internet u jakéhosi G cosi , tak jim ta síť nějak blbne ( takže všichni co jsou u této ,, společnosti ,, tak jim nejde internet ) a nám doteď nešel :// Snad pak půjde ! Milujem vás moc <33

Dnes určitě ♥

26. listopadu 2010 v 12:27 | Kett *
Ahojte Miláčci ! :) Ták , dneska konečně dojdu ! Tento týden byl docela náročný , ale příští se pokusím chodit pravidelně .. Každopádně na víkend ZATÍM nic neplánuju , takže budu asi celá vaše , hehe :D musím přidat novinky ( a je jich požehnaně ) a také budu doplňovat asi Filmografii ♥ těším se na vás moc , teď máme fyziku s tím blbcem , pak oběd , hudebku a následuje Fashion a Dramaťák ♥ Těším se na vás , opravdu moc ! Pá :*

Mobil ♥

21. listopadu 2010 v 19:01 | Kett *
Ahojký ♥ Nevím co napsat rychlého , protože se jdu učit , ale musím vám něco ukázat ! :D Na vánoce chci mobil , strašně podobný tomu , co ho měla Hilary jako Tanzie ve filmu Holky v Balíku ! :) Jakože není stejný , ale prostě mě se hrozně líbí a je na styl toho Tanziiného , muhehe :* Ukážu fotků , teď se ale valím učit .. Pá lásky , zítra , možná dnes dopřidám novinky ! :) Btw . Jak se vám líbí nový dessign ?
( úplně vpravo , mňam )