Twitter #5

25. října 2010 v 16:08 | Kett *

Twitter # 5

Čtyřicátý - První Status : Ahhh ! Jsem zpátky ! Moje chytrá maličkost vylila vodu na svůj mobil .. Musela jsem si pořídit nový , když jsem se včera vrátila do LA ! Jsem zpááátky ! :D

***

Čtyřicátý - Druhý Status : Dům dostává Halloweenského ducha . Prosím řekněte mi , že jsou všichni tak zvídaví a halloweenem posedlí jako já ! Ha :)
@Kabiron : Jste má první odpověď ! Jsem tak ráda , že se vám líbí má kniha . Pracuji na další . Budu se snažit a začnu odepisovat více lidem na zprávy ! 

***

Čtyřicátý - Třetí Status : Vytažena do háje na poslední podepisování z turné ! Velmi vzrušující ! Dnes je skutečně deštivý den . Potom večere se sestrou a nickboyem ! mmm :D

***

Čtyřicátý - Čtvrtý Status : Podepisování tun knih ! Autogramiáda byla skvělá . Jsem tak unavená .. a hladová !
Čtyřicátý - Pátý Status : Miluju Vás lidi ! Děláte můj život tak speciální a krásný ! Díky za představení a čekání ! Velké obejmutí a pusa navrch , xo, noc :)

***

Čtyřicátý - Šestý Status : Milujete sloppyjoes tak jako já ?! Má sestra to dneska večer pro mě uvařila ! Utíkejte , NEchoďte na www.realgirlskitchen.blogspot.com pro recept ! ♥

***

Čtyřicátý - Sedmý Status : Whooa , vzala jsem si hodinu s Tracy Anderson , těžké jak peklo ! Myslela jsem , že umřu ! Celý den dneska v LA prší ... miluju to ..

***

Čtyřicátý - Osmý Status : Vy lidi jste mě udělali nejlepším bestsellerm ( bezcelerem - nejlepší a nejlépe prodávaná kniha ) podle New York Times . OMG !!! Právě jsem měla tolik potřebné masky , a jedu se dostavit na chat s Ellen ! :)**

***

Čtyřicátý - Devátý Status : Záludný malý kocour se mi vplížil do umyvadla v koupelně ! Je jako čerstvá tekoucí voda ... jaký to div ! :)
Padesátý Status : Mrzí mě , že jsem se nedostala ke sledování zápasu . Slyšela jsem , že Mike asistoval ! Natáčela jsem zrovna s Ellen ! Zbožňuji ji , ta její show je tak zábavná ! :)

Twitter # 5

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama