Twitter #2

24. října 2010 v 21:35 | Kett *

TWITTER # 1

Desátý Status : Chlapi ohh chlapi . Pomozte mi někdo . Tyhle brzké rána mě zabíjí .

***

Jedenáctý Status : Regis a Kelly ! Nemůžu se dočkat až je uvidím , až tam budu . Vždycky je to tak zábavná show . Přeji všem hezký den ! Úsměv !!!

***

Dvanáctý Status : Přísahám , že mám nejlepší fanoušky na světe ! Cítím se tak milována ! Dostala jsem tolik zpráv z celého světa ! Miluju vás všechny . moc ! xxo

***

Třináctý Status : Moc ráda to slyším , že se vám kniha líbí ! ANOOOOO !! ♥

***

Čtrnáctý Status : Po podepisování všech těch knih v New Yorku jsem měla ruku v parafínu . Takže fajn , měla bych si vzít led . Pravděpodobně mám teď jen jednu ruku .
Patnáctý Status : To je tak krásný den ! Při přesouvání jsem sledovala záchranu horníků v Chile .

***

Šestnáctý Status : Právě jsem dokončila zpravodajské a rádiové rozhovory . Vytvořila jsem rekord za množství rozhovorů provedených za sebou ! 27 ! Jsem táááák moc unavená .

***

@HaylieK : Sestřiii ! Florenc a The Machine příjdou v listopadu do Los Angeles !

***

Sedmnáctý Status : Velké slzy mi vždy vhrknou do očí , když horník obejme jeho rodinu . Měla bych se chystat na podepisování . Nemůžu to přestat sledovat :)

***

Osmnáctý Status : Snažím se tam dostat ( na autogramiádu ) . Provoz ve městě je ale hrozný . Slyším , že je tam spousta zájemců , fanoušků . Díky , že jste přišli ! Přísahám , že tam budu brzy !

***

Devatenáctý Status : Bylo to kvůli @SomSom85 ! To ona mě zpozdila . Ona přišla ... nedivím se jí , ale obvinuji ji ! :D Jsem tam za 5 minut !

***

Dvacátý Status : Skvělá autogramiáda , podepisování ! Opravdu jsem použila všechny tyto fixy . Mířím na večeři , mám chuť na nějaké thajské jídlo ! Mmmmm ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama