For Health Magazine

29. října 2010 v 10:16 | Kett *
Well Done ! Oběvil se rozhovor , který Hilary poskytla časopisu Health : jak zůstat zdraví , ře měla hmotnostní problémy jako Teenager , a také zodpovídá otázky na manželství , hudbu a herectví ♥
Otázka : Jaká je definice vašeho zdravého životního stylu ?

Moderování je klíčová věc . Zdravé stravování může být nudné . Bilance cítíte dobře , já se třeba cítím velmi zdravě , i když si kousnu do něčeho hodně kalorického a které miluju . Použila jsem špatný pocit na stravování francouzskými hranolky - Řekla bych , že jsem si zlomila dietu . Ale musíte myslet i na své právo , nemůžete jíst neustále jen zdravé a zdravé věci .

Otázka : Jaká je vaše oblíbená zdravá svačinka ?

Nedávno jsem jedla hodně zeleniny a ovoce - které jsem nikdy předtím neměla ráda . Mám -li hlad před spaním , jdu si vzít hrst borůvek . Řecký jogurt je jedna z mých nejoblíbenějších věcí na světě . Někdy jsem si koupila spoustu věcí , hlavně vegetariánské , ale stejně skončili na kuchynském pultu spolu s řeckým jogurtem a ,, odešli ,, spolu , hehe :D

Otázka : Existují nějaké potraviny , která vám dodávají pocit viny ?

Miluju sýr , snědla jsem jakýkoliv sýr , který jste dali přede mně , i když jsem věděla ,, že ho nemůžu ,, . Ale stejně jsem ráda , že existují zdravé věci s vysokým obsahem tuku , jako je třeba černá čokoláda nebo avokádo !


Otázka : Chodíte na pilates , že jo ?

Byla jsem gymnasta už jako dítě , takže si myslím , že Pilates je velmi důležité ! Umět se udržet ve formě .. Snažím se to dělat třikrát týdně . Já také chodím do okruhu školení . Přetím jsem moc nedělala kardio - pouze Pilates - ale nebyly stále stejné výsledky , tak jsem zvýšila kondici i na kardio a cvičím ho pravděpodobně dvakrát týdně .

Otázka : Můžete zintenzívnit své cvičení ( s trenérem Harley Pasternakem ) , jako na svatbu v srpnu , kde jste neustále stejně chodila trénovat ?

Byla jsem ráda , že jsem tam chodila , spálila kalorie , a tak jsem se trochu uvolnila , ale teď začínám pociťovat důsledky toho odpočinku . Pravděpodobně to nebude tak těžké pro mě , ale chci zůstat v kondici co nejlepší ! Je to neustálý boj ..

Otázka : Jaké jsou vaše triky , aby vaše cvičení bylo legrační ?

Ujištěte se , že lidé se kterými chcete cvičit jsou komunikativní , že snimi můžete mluvit , jako například moje sestra Haylie , trénujeme spolu a smějeme se neustále , a tím čas utíká rychleji ! :D

Otázka : Máte nějaké  smutné vzpomínky se zdravím ?

Ano , bylo to hodněkrát , hodně si ale pamatuji věk mezi 17. a 19. rokem , nevím přesně co mě vedlo k těm starostem , co lidé říkají , jak vypadám na obrázcích apod . , dokonce jsem ani nechtěla jíst ! Nakonec postačila zelenina na páře nebo pečené kuře připravované na lávovém grillu . Cestování po celou dobu , pro mě bylo skvělé , cítila jsem se ohromedá , i mému tělu to pomohlo . Lituji , že mi tenkrát záleželo na tom co si o mě ostatní myslí , že jsem kvůli tomu nebyla úplně štastná .

Otázka : Stále kontrolujete svou hmotnost . Jak jste to dělala , když jste byla teenager ?

Je to hrozné ! Bylo mi 16 , a mé tělo se pořád měnilo , lidé mi říkali , že jsem trochu tlustá , těžká . Pak jsem tedy začala hubnout , můj obličej vypadal štíhlejší , a lidé pro tentokrát začali říkat , že jsem si udělala plastickou operaci či lifting . Byl velmi ,, tenký ,, . Současně jsem byla skoro hrdá , že je tenký , ale jednoho dne přišla maminka nějakého fanouška a řekla : ,, Jsi v pořádku ? Copak tohle je krmení ? ,, Po tomto okamžiku , se to pro mě všechno změnilo . Vykašlala jsem se na lidi , co o mě říkali kde co , dokončila jsem turné a vyrazila s přáteli na večeři , a vedla normální život :)

Otázka : Vypadá to hodně komfortně s vaším tělem . Co je klíčem k tomu , že jste si tak jistá svým tělem ?

Měla jsem také problémy a nejistoty jako kdokoliv jiný , opravdu pomáhá mít někoho vedle sebe , kdo vás má rád takovou jaká jste , a pak se cítíte opravdu krásná . Neděláte to ale pro lidi ! Aby oni měli nějaký svůj pocit , děláte to pro sebe . Další věcí je , si myslím : výkon ! Tvrdý výcvik . Cítíte se pak silnější ! Ačkoli tam nejsou žádné triky . Sice nemám moc ráda slovíčko : Dokonalý , jelikož nikdo není dokonalý , ale musím říct , že když se cítíte špatně , a někdo vám to jen tak poví , udělá vás to štastnější :)

Otázka : Váš první román " Elixir " bude v prodeji v říjnu , co vás dovedlo k tomu napsat tuto knihu pro teenagery ?

Bylo to před několika lety , když jsem se sama sebe zeptala : '' Co budu dělat , až budu trávit čas s Mikem ještě více ? Jezdit s ním do různých států na západy , dovolené apod . ? Chtěla jsem být k dispozici pro mé fanoušky , a tvůrčí psaní je něco , co můžetě dělat i když někam jedete ! :)

Otázka : Po čtyřech albech , je vaše hudební kariéru dočasně pozastavena , budete ještě někdy zpátky ve studiu ?
Chci o tom jednat , brzy se k tomu vrátím , bude to TO na co se budu chtít soustředit , ale je to otázka organizace .

Otázka : Jsou nějaké Dysney hvězdy , které vám když jste začínala dávali rady ?

Myslím si , že lidé , kterým se to povede mají představu o tom , jak si chtějí zařídit ten svůj ,, blázinec ,, hehe . Setkala jsem se někoikrát třeba s Justinem Timberlakem a Britney Speas , ale řekla jsem jim něco jako : ,, Ted se posadte , a poslouchejte mě jako normální holku ! ,,

Otázka : Jak moc se věci změnily , když jste si vzala Mika ?

Myslím , že jsem se cítila jako vdaná už předtím , měli jsme meti sebou silný vztah , ano cítila jsem se jinak po svatbě , ale bylo to podobné předchozím pocitům . Ted už se věci sklidnily a je vše zase v normálnu .

Otázka : Máte nějaký speciální plán na první společné manželské Díkuvzdání ?

Za poslední roky byl Mike v Kanadě takže jsme salvili díkuvzdání v různých termínech . Já nevím jestli přijde moje máma , nebo budeme sami :) Ale miluju pečení ! Udělám ořechový koláč a dýňový k tomu ! I před svatbou byla doba vaření , ale dělali to mojí přátelé . Řekli : my děláme , ty jíš . Bylo to tak milé a špatné ! Hehe
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ale Ale | E-mail | Web | 23. července 2012 v 16:19 | Reagovat

máš pěkný blog ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama