Říjen 2010

Happy Halloween Hilary ! :)

31. října 2010 v 21:24 | Kett *
Jenom tak narychlo jsem vytvořila mini koláž pro Hilary ke štastnému Halloweenu :) Tak mě trklo : dnes je vlastně halloween ! :Oo mrzí mě , že jsem neudělala párty ale tak co ? Můžeme si ji udělat kdykoliv , hehe :) Hilary všechno nejlepší k Halloweenu , pořádně si ho užij , a doufám , že se ten příští tady zase tak sejdem :* třeba s novou vůní , knihou , písněmi , modní značkou či filmy :) Miluju tě !

Twitter # 8

31. října 2010 v 20:08 | Kett *

Twitter # 8

Šedesátý - První Status : Mám reprezentační čepici a jsme připraveni dnes večer vyhrát !!! Let's go Pens !!!
Šedesátý - Druhý Status : HA ! Vidím , že si lidé / fanoušci všimli nového vzhledu mé twitter stránky ! Pomalu , ale jistě na to přicházím . Ještě jednou lidi , díky moc za vaší věrnost , miluju vás .

***

Šedesátý - Třetí Status : Nezapomeňte se podívat na Luckyshops.com , budu hostovat na 10. výročí časopisu Lucky , doufám , že vás tam všechny pěkně uvidím ! :)

***

Šedesátý - Čtvrtý Status : LuckyShops začíná ve čtvrtek : 4. listopadu v 18: 00 !!!

***

Šedesátý - Pátý Status : Ahojte všichni ! Dneska pracuju na natáčení filmu " She Wants Me " . Myslím , že to bude vtipné ! Doufám , že si skvěle užíváte víkend ♥

Twitter # 8


She Wants Me - On the Set and Filming in Beverly Hills --> October 30

31. října 2010 v 20:01 | Kett *
Jak již víme 30 . října Hilary natáčela film She Wants Me a já mám pro vás fotky z téhož dne , když se natáčelo v Beverly Hills :) tentokrát jde vidět i přímé natáčení se vším všudy :) Hilary to moc sluší , nemožu z toho auta ! :Oo

klikni na celý článek


Community - Behind the Scenes Video #2

31. října 2010 v 19:51 | Kett *
Oběvilo se video ze za scénou seriálu Community :) Hilary zde mluví o tom , jaká to byla pro ni zkušenost hrát v jedné episodě tohoto seriálu , tedy co si odnesla , dále pak popisuje charakter osobnosti Meghan apod .


She Wants Me - On the Set --> October 30

31. října 2010 v 19:48 | Kett *
Tímto se officiálně ověřuje skutečnost , že Hilary bude hrát ve filmu She Wants Me :) byla totiž včera 30 . října na place , kde si šla s kolegou koupit kávu :) Jsem tak ráda , že má novou roli , sice nejde o roli hlavní , ale není malých rolích jsou jen malí herci jak se říká :pp

klikni na celý článekCommunity - Behind the Scenes Video

31. října 2010 v 19:26 | Kett *
Ták a mám pro vás video ze zákulisí ze seriálu Community , kde jak již víte Hil hostuje ♥ Booží :Oo

RADU :)

31. října 2010 v 16:21 | Kett *
AHOJTE , POTŘEBUJI RADU :)
Takže mám na výběr z parfémů With Love ( za kč co dostanu na narozky a svátek ) bud si koupit jen parfém za levnějc anebo celou sadu 100 ML dražší :) hehe , logicky že to bude drahší ale je to celá sada .. nevím , pomooooooc :)

Nová Rubrika :)

31. října 2010 v 9:41 | Kett *
Anoo , udělala jsem novou rubriku ÚSPĚCHY BLOGU ! pořád mi někdo píše at se zapojím do toho a toho , tak od ted se budu officiálně zapojovat ! :) Budou to vlastně úspěchy bllogu , jak dopadnu :) Teď se jdu šprtat angličtinu , mějte se tu ! :)**

Kadetka Kelly - Captures -> 4

31. října 2010 v 9:25 | Kett *
Kelly i její táta jsou u mámy , která pořád pracuje :) Kelly vypráví o jejich něžném rozvodu , při čemž divoce shodí akvárko s rybičkami ze stolu :D

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kadetka Kelly - Captures -> 3

31. října 2010 v 9:22 | Kett *
Kelly pomocí kamery vypráví příběh o tátovi , pak jdou na párek v rohlíku , její táta neumí přivolat taxi takže je to zase na Kelly - jedou za mámou :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kadetka Kelly - Captures -> 2

30. října 2010 v 22:05 | Kett *
Po tanci Kelly vysvětluje učitelovi že změnila pohled na svou pololetní práci , že chce natočit dokument o tom , jak to může v rodině fungovat : La Famílija ! Učitel žasne , mezitím si Kelly všimne svého táty jak ji točí na zdi školy , ze které spadne :)

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kadetka Kelly - Captures -> 1

30. října 2010 v 22:01 | Kett *
Začátek Filmu : Amanda a Kelly ukazují Tanec Rodiny učitelovi a spolužákům na dvoře Umělecké Školy :) Do toho Kelly uvádí svůj příběh ( příprava na film ) Tuto scénu miluju !

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com


Závist :(

30. října 2010 v 11:57 | Kett *
Tak tomu se říká závist :( Tak se koukám na blogy s Olsenkama , a čučím na sbírky jejich fanoušků ! No páni :( prostě to je závist ! Mají od Olsenek : lesky na rty , malovátka , parfémy a to jsou z česka § Proč tady v ČR toho není tolik s Hilary ? Proč si to musíme obědnávat ze zahraničních stránek , když se to stejně skoro vždy nepovede ? Ach jo :( Každopádně se mi blíží narozky i svátek tak doufám že utržím aspon 1200 kč .. a pak hned vánoce , co chci a možná budu mít do konce roku ? Nějaký giga plakát Hilary , sadu With love a knížku Od ní :) Budto Elixir anebo O ní :) DOUFÁM ..