With Okey Magazine ! :)

27. září 2010 v 8:20 | Kett *
Hilary udělala pro Okey Mgazín rozhovor na téma ,, Líbánky ,,

1 . Co se změnilo na tom , že jste ženatá ?
Ach Můj Bože :) ted se toho moc nemění , ale je to krásné . Vše se vrací do každodenní rutiny našich životů . Mike je ted v Pittesburgu .

2 . Jaká byla vaše nejoblíbenější část na Líbánkách ?
Jé , bylo jich mnoho . Strávili jsme spolu krásný čas , plný odpočinku , ležení na pláži , přejídání zmrzlinou s jahody a šlehačkou , a mnoho dalšího . K tomu všemu krásný dům hned u pláže :) Dokonalé jako mají každé líbánky být !

3 . Jste velmi mladá , máte v plánu děti ?
Ano , určitě chceme mít děti , na internetu jsem se dočetla , že je to i velká zábava . Já ,, jsem ,, připravená na dítě . Ale nevěřte těm žvástům na internetu , že díte čekám , nebo ho budu mít v co nejbližší době :) To je faleš , my chceme být štastní i s dítětem ale ne v tomto okamžiku , později :)

4 . Jak si udržujete práci ? Víme , že máte knihu !
Moje kniha ! Ano , chystám se na Tour s knihou , myslím , že někdy kolem 7 . října , bude asi dva týdny a až se vrátím domů , začnu psát znovu , chtěla bych druhou knihu dokončit v prosinci nebo lednu , bude to rychlé ale jsem nadšená ! Mám mnoho nápadů pro pokračování knihy , myslím , že to bude dobré . Jsem nadšená , že lidi ví , co jsem udělala , a jak je to odlišné od toho co jsem dělala předtím . Myslím , že to bude nečekané .

5 . Budete se stěhovat do Pittesburghu ?
Ne , to ne . Nebudu se tam stěhovat , ale vím jistě , že tam budu často . Mám svůj rušný život v Los Angeles , mám tady práci , rodinu své 4 psy a spoustu dalšího .

6 . Jsi na své psy jako Maminka na své děti ? :)
Ano to jsem . Ve skutečnosti je to velký problém . Nemůžu od nich zůstat pryč více než pár dní , cítím se pak velmi provinile , pak dojdu domů a jsou na mě naštvaní , jako na mámu , která je na pár dnů opustila . Je to velká zodpovědnost mít 4 psy , cítím se jako máma .

7 . Jak jste se zapojila do charity ?
Začala jsem s mužem jménem Stan Curtis , je velmi úžasný , sestavil vizi krmení dětí . Myslím , že jsme ve 203 školách , vyplnili batohy plné jídla a poslali je i znevýhodněným dětem , o víkendech .

8 . Kdy jste s tím začala ?
Téměř před čtyřmi lety .

9 . Páni , to je fakt dokonalý !
Pokud to je tak , jak myslím , tak jsme nakrmili nějak 37.000 dětí , každý víkend , a byli jsme rádi - byli jsme v 24 . státech , bylo to vzrušující . Je skvělé co tato společnost dělá , je opravdu velká a změní životy tolika rostoucím životům v nouzi . Určitě s touto společností Blessing in Backpack budu nadále spolupracovat .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 alenka15987788 alenka15987788 | Web | 11. ledna 2011 v 19:04 | Reagovat

Ahojky, máš fakt pěkný blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama