Září 2010

Rozhodnutí ! :)

27. září 2010 v 13:41 | Kett *
ROZHODNUTÍ ! :)

Tím stylem , který jsem psala v předchozím článku , budu přidávat jen photoshooty :) zjistila jsem že u Candids , Apperances atd ., to mám stejně jen bez těch ikonek , a to měnit nebudu ! Tudíš se u photoshootů dočkáte něčeho nového , přemýšlím už jen , jestli to s captures nechám tak jak to je , asi ano :) měla bych u všeho nějaký styl .

Nový styl přidávání Článků ?

27. září 2010 v 13:26 | Kett *
Nadpis mluví za vše . Přemýšlím , že bych u Filmografie , možná Diskografie , Apperances & Events a Photoshootů , dělala takový styl : Nejdířv Obrázek velký , pod ním Popis , pod ním 4 avatary jako ukázka těch Fotek , celý článek a dole už Fotografie přes Imagebam . com ? Vy co jste dřív chodili na mé blogy víte , že jsem to tak už měla , a také víte , že to tak má každý druhý , ale i tak , co na to říkáte ?

Provinces of Night - News ! ♥

27. září 2010 v 8:27 | Kett *
Od dubna nebyli vůbec žádné informace o filmu Provincie Noci (Provinces of Night) a dnes jsou konečně nějaké zprávy! Takže: Film se bude jmenovat,, Bloodworth,, a bude poprvé promítán na filmovém festivalu v Austinu (Austin Film Festival) mezi 21. a 28. říjnem tohoto roku! Je dost možné, že bude promítán v různých kinech, různých zemí:) Těším se na další info!

With Okey Magazine ! :)

27. září 2010 v 8:20 | Kett *
Hilary udělala pro Okey Mgazín rozhovor na téma ,, Líbánky ,,

1 . Co se změnilo na tom , že jste ženatá ?
Ach Můj Bože :) ted se toho moc nemění , ale je to krásné . Vše se vrací do každodenní rutiny našich životů . Mike je ted v Pittesburgu .

2 . Jaká byla vaše nejoblíbenější část na Líbánkách ?
Jé , bylo jich mnoho . Strávili jsme spolu krásný čas , plný odpočinku , ležení na pláži , přejídání zmrzlinou s jahody a šlehačkou , a mnoho dalšího . K tomu všemu krásný dům hned u pláže :) Dokonalé jako mají každé líbánky být !

3 . Jste velmi mladá , máte v plánu děti ?
Ano , určitě chceme mít děti , na internetu jsem se dočetla , že je to i velká zábava . Já ,, jsem ,, připravená na dítě . Ale nevěřte těm žvástům na internetu , že díte čekám , nebo ho budu mít v co nejbližší době :) To je faleš , my chceme být štastní i s dítětem ale ne v tomto okamžiku , později :)

4 . Jak si udržujete práci ? Víme , že máte knihu !
Moje kniha ! Ano , chystám se na Tour s knihou , myslím , že někdy kolem 7 . října , bude asi dva týdny a až se vrátím domů , začnu psát znovu , chtěla bych druhou knihu dokončit v prosinci nebo lednu , bude to rychlé ale jsem nadšená ! Mám mnoho nápadů pro pokračování knihy , myslím , že to bude dobré . Jsem nadšená , že lidi ví , co jsem udělala , a jak je to odlišné od toho co jsem dělala předtím . Myslím , že to bude nečekané .

5 . Budete se stěhovat do Pittesburghu ?
Ne , to ne . Nebudu se tam stěhovat , ale vím jistě , že tam budu často . Mám svůj rušný život v Los Angeles , mám tady práci , rodinu své 4 psy a spoustu dalšího .

6 . Jsi na své psy jako Maminka na své děti ? :)
Ano to jsem . Ve skutečnosti je to velký problém . Nemůžu od nich zůstat pryč více než pár dní , cítím se pak velmi provinile , pak dojdu domů a jsou na mě naštvaní , jako na mámu , která je na pár dnů opustila . Je to velká zodpovědnost mít 4 psy , cítím se jako máma .

7 . Jak jste se zapojila do charity ?
Začala jsem s mužem jménem Stan Curtis , je velmi úžasný , sestavil vizi krmení dětí . Myslím , že jsme ve 203 školách , vyplnili batohy plné jídla a poslali je i znevýhodněným dětem , o víkendech .

8 . Kdy jste s tím začala ?
Téměř před čtyřmi lety .

9 . Páni , to je fakt dokonalý !
Pokud to je tak , jak myslím , tak jsme nakrmili nějak 37.000 dětí , každý víkend , a byli jsme rádi - byli jsme v 24 . státech , bylo to vzrušující . Je skvělé co tato společnost dělá , je opravdu velká a změní životy tolika rostoucím životům v nouzi . Určitě s touto společností Blessing in Backpack budu nadále spolupracovat .

Hilary in Community ! :)

27. září 2010 v 8:19 | Kett *
Oběvila se novinka , že Hilary bude hostovat v americkém seriálu Community , který se vysílá na NBC ! Hilary bude nějaká dívka , která bude oko k oku s nějakým Scoobiem . Když se budete koukat , pochopíte kdo co je .

Vysílate se to bude příští sezonu , a to v Listopadu :) Těším se moc !

Elixir -> První Kapitola

27. září 2010 v 8:13 | Kett *
Exkluzivně se oběvila první kapitola knihy Elixir s názvem ,, Nemohl jsem dýchat ,, ! Vzrušující název , ráda bych vám tuto kapitolu přeložila , ale ted jsem překládala rozhovor pro Okey Časopis , a dotohohle se mi vážně nechce .

Můžete si ji přeložit sami , pokud rozumíte angličtině zde !


Víkend s Šárkou ♥

27. září 2010 v 7:48 | Kett *
Patří vám VELIKÁ OMLUVA , za to , že jsem tu přes víkend nebyla . Nestihla jsem to ani napsat :xx Byla jsem v sobotu na Šárčiné oslavě 14 . narozenin , hey to bylo také dokonalé ! To nejde popsat slovy , bylo nás tam asi 10 ( Šárka , Já , Vojtík , Kubík , Stepní Koza - Lukin :D , Radék , Andrejka , Rubeys , Bobina , Adrianka , Verča -> důfám že na nikoho nezapomínám .. ) Hudba na celé město , jídlo , ochutnávky , vodnica ( poprvé sem ji měla ) a sranda jak prase ! Nebojte ve vodnici vonavý tabák né tráva ! fuj ! :) oslava staletí , no a ten den sem u ní i spala . Včera jsem došla nějak v 7 hodin , takže chápete :) A dneska jsem jaksi zaspala ! ach jo , nejdu do školy . Budu se vám věnovat ;)

For Sale

25. září 2010 v 0:58 | Kett *
Jak již víte z předchozích článků , Hilary si společně s Mikem koupili dům v Beverly Hills , ze kterého máme spoustu fotek . A právě proto Hil prodává dům v Toluca Lake ! Ano , je to ten , ve kterém ,, vyrůstala ,, společně s rodinou , potom jen s Haylie a nazávěr s Mikem . Je to smutná záležitost , ale na co vlastnit dvě vily si asi říká pár . Oběvila se spousta fotek , na kterých můžete vidět nově zrekonstruované věci + nový nábytek apod .


Prodejce : Hilary Duff
Poloha : Toluca Lake , CA
Cena : $ 7.000.000 dolarů
  Parametry : 9,827 ft2 , 6 ložnic , 6,5 koupelen

imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Hilary in Today Show and Live with Regis & Kelly

25. září 2010 v 0:45 | Kett *
Oběvila se skvělá novinka ! Hilary navštíví 11 . října tohoto roku Today Show na NBC ! Konkrétně Live with Regis & Kelly , kde bude ,, propagovat ,, a podporovat svou knihu Elixir . Moc se těším na videa , fotografie aspol .


Elixir ve Velké Británii !

25. září 2010 v 0:37 | Kett *
Kniha Elixir je již na prodej ve Velké Británii ! Nějaký fanoušek dal na internet fotky knihy :) jak vidíte : krásný obal , ze zadu fotka a popis autorky .

imagebam.com imagebam.com
( klikni pro zvětšení )

September 21 - Shopping in Los Angeles

25. září 2010 v 0:32 | Kett *
21 . září byla Hilary spatřena jak nakupuje někde v klenotnictví - Los Angeles . Je nejistá zpráva , že Hilary byla někde týden , nejspíš na dovolence :) není to ale officiální ! Moc jí to ale slušelo , je nádherná .
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Elixir -> Official Promo

24. září 2010 v 22:32 | Kett *
Oběvila se officiální proma knihy Elixir . Tak , takový dessign bude mít kniha pro teenagery , působí na mě tajemně , magicky :) Moc hezké !

imagebam.com imagebam.com
( klikni pro zvětšení )

Sběratel Duší - Informace , Trailer

24. září 2010 v 22:10 | Kett *
imagebam.com

Originální Název : The Soul Collector
Žánr : Romantický , Drama
Režie : Michael Scott
Rok Výroby : 1999
Role : malá role -> Ellie
Dále Hrají : Melissa Gilbert , Bruce Greenwood , Ossie Davis atd .

Nebeský " zaměstnanec " Zachariáš ( Zak ) musí strávit za trest třicet dní na zemi jako obyčejný smrtelník , a protože nemá kam jít , přijme nabídku vykonávat pomocné práce na farmě půvabné vdovy Rebeky Scottové . Jeden z rančerů , drsňák Jake , který se o Rebeku zajímá , není Zakovou přítomností nijak nadšený a častuje ho posměšky , urážkami i výhrůžkami . Nebýt Jakea , tak si Zak zřejmě Rebeky jako ženy vůbec nevšimne , vždyť on je sběratel duší , zatímco ona jen obyčejný člověk . Ani Rebece však nemůže uniknout rozdíl mezi chlapy z farmy a Zakem , navíc v Zakovi najde spojence i malý Dan , kterému chybí otec . A tak Zak přes varování z Nebes podléhá kouzlu , které na něj dýchne každý večer při návratu domů a které ho čím dál víc sbližuje se světem lidí . Vztah mezi Rebekou a Zakem sílí , až se z nich stanou milenci a Zak řeší otázku , jak vysvětlí jí i Danovi , že se musí vrátit zpět tam , odkud přišel právě ve chvíli , když spolu začnou naplno žít . Situace je o to těžší , že Rebečina sestra umírá na rakovinu a Zak přes prosby adresované poslovi z Nebes nedokáže její smrti zabránit . Podaří se Zakovi , Rebece a Danovi tuto tristní situaci zvládnout ?

Zdravím opět ze Školy :)

24. září 2010 v 12:30 | Kett *
Tak Ahojky , zase zdravím ze školy :P máme fyziku opět , sice ten učitel nic nenaučí , ale občas je sním sranda a hlavně nás brává na kompy ! :) Dnes určitě dojdu , konečně pátek ! :D večer tu budu , po škole jdu navrhovat ( kroužek Fashion ) a pak do Dramatického ♥ pak směr Axa na korbáčky a kofču :p ale zítra spím u kámošky Šárky :xx vůbec se mi k ní nechce , páč se trochu změnila , už mi sní není tak dobře .. ale má oslavu narozenin takže ... po fyzice oběd a hudebka , do ní mám projekt , jáj :D ted nic nepřidám protože jsme na takzvaných ,, starých kompech ,, a tady je to divné narozdíl od nových ;) takže večer , báj

Casper a Wendy - Captures -> 24

23. září 2010 v 18:03 | Kett *
Tak koukám , že toto jsou poslední Sety ! :)
imagebam.com imagebam.com imagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com