Bližší Informace o Svatbě !

15. srpna 2010 v 23:16 | Kett * |  engagement & wedding
US magazine nám dává více informací o svatbě Hilary a Mika ! Jako je například , že se obřad konal 14 . 08 . 2010 přesně ve 20 : 00 hodin na San Ysidro Ranch , také , že otec Hilary nejspíš nebyl přítomen !

Hilary Duff ja officiálně vdaná žena !
Soukromý obřad se konal při západu slunce , s peněžní částkou 29 . 000 . 000 dolarů v blázkosti San Ysidro Ranch v MonteCitu ( Kalifornie ) ! Asi 100 příbuzných a blízkých přátel si užívali koktejlů u bezénu než začalo zapadat slunce .. Hilary měla šaty Vera Wang bez ramínek , spolu s vlasy staženými dozadu . Hilary šla se zaoblenými střevíčky na nohou po boku s mámou Susan vstupní chodbou ( uličkou ) která byla ozdobená svíčky a okvětnými lístakmi růží . Starší sestra Haylie byla jako dvorní dáma družička .

'' Byla to jedna z nejkrásnějších svateb , co jsem kdy viděl '' řekl svěděk 20 minut po obřadu US magazínu . '' Naprosto neuvěřitelné , oni vše promysleli do úplných detailu , byl to neuvěřitelný pohled ! ''

Po společném prožití více než dvou let , požádal Mike ( 29 ) Hilary o ruku na Havajské dovolené v únoru . Comrie byl na kolenou a dal své nevěstě prsten za jeden milion dolarů , a mohla se začít plánovat budoucí svatba ..

'' Přišel jsem domů a našel velkou kopu časopisů '' Hilary řekla , že měla opravdu stoh časopisů , s usílím , najít ty nejlepší šaty ! '' Je to velmi vzrušující ''

Přestože jejich vztah byl dosti na dálku , Hilary řekla , že jejich vztah je přirozený ..
'' Oba máme svou práci , na kterou jsme velmi zaměření '' řekla Hilary magazínu US . '' Přestože jsme často daleko od sebe , alespon si jeden druhého více vážíme , a vždy ten jeden na toho druhého bude doma čekat '' .

Je Comrie vážně ideální muž ?
'' Je to skvělý chlapík '' řekla Hilary . '' Nikdy jsem nepotkala nikoho , kdo by o něm špatně mluvil . Je velkorysý , soucitný , vtipný .. A smát se ve svém životě musíme ... On je jedinečný ! Nechtěla bych být s nikým , kdo není tak ojedinělý '' .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hilary-duff-all hilary-duff-all | Web | 16. srpna 2010 v 7:28 | Reagovat

to je vazne supr mocinky jim to preju

2 Princess Lucy--XoXo-- Princess Lucy--XoXo-- | Web | 16. srpna 2010 v 11:56 | Reagovat

úžasné !! Hlavně už ty fotky nevěsty <3 :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama