Srpen 2010

Ve Škole , Obchody ♥

30. srpna 2010 v 12:59 | Kett * |  my speech
Jooo , po dnešní polovině dne se těším už i do školý ! Částečně , hh . Ráno jsem šla s nejlepší kámoškou do školy ( na 9 ) protože jsme šly do sboru - učitelka si nás zavolala .) Hey , tak sme sa dozvěděly , že budem zasejc zpívat na kulturáku pro 2 a pak 1 . stupen ..! Takže nastal trénink , vože to zas bude .. Ale je to v pohodě víc než loni , to jsmy byly teprv sedmačky , takže devátáci si mohli říkat svoje , ale ted ? Ted budem osmáci , a nad nama je jen jeden rok :PP fucking ♥ Noooo , pomohly sme aj hrozné angličtinářce Vichorcové s učebnica , z podzemí do 3 . patra ! Omg , to byla tíha , já s Hankou sme měly ty nejtlusčí :DDDD zrovna ! Pak sme potkaly hoodně učitelů , čekli sme na našu třídu , vybíraly si kde budeme sedět :DDD kde je to nejlepší na taháky atd . :DDD a pak sme zjistily , že bude nová hudebka , zase .DD mmm * pák následovalo město ( tak 2 hodinky ) , celé sme ho prolezly , zjistili , že máme na námku PRVNÍ online Billboard ( televize venku ) takže se začínáme pomálu podobat velkoměstom - kopírky :D:DDD noo , vybrala jsem si následující : Tašku do Školy ( kabelku ) případně Batoh , Boty do těláku , Legíny , KONEČNĚ barevné rifle ( fialové ) nějaké trička , kravatku :PP , pár malovátek , různé korále , doplnky apod . už mě čeká najít jen správnou Mikinu či Bundu - hrozně ted letí kožené na pubertáky :PP mnoo a nějaků podprdů pěknů :PP už jenom JEDEN JEDINÝ BOD -> '' vygabat '' od otca prachy na to všecko , což bude obtížnější :DDDDD džte palce , at su štastný občan UB ♥ děkuju těm co si to přečetli , možná vás to nezajímá , ale chci na to v budoucnu vzpomínat a musím se rozepsat z toho všeho ! Do deníku se mi to totiž ted nechce psat :DDD .)

August 28 - Shopping at Neiman Marcus with Susan

30. srpna 2010 v 7:04 | Kett * |  candids 2010
28 . srpna byla Hilary spolu s mámou Susan nakupovat v Neiman Marcus ( Beverly Hills ) . Ach bože , jak jí to sluší ! Ten oufit , mm * takový podzimní , a ta čepka , jůů -> tu musím mít , hh :**
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

With Love na Vánoce ?

29. srpna 2010 v 15:56 | Kett * |  my speech
Ano je to Tak ! Jelikož se blíží vánoce , a já už nejsem malá , tak pomalu přemýšlím co si přát . Není to tak jednoduché jako dřív , když sme chtěly Panenky Šušu , Puzzle , Fixe , Omalovánky , Nehtové Studia a další blbiny , které nás za měsíc omrzely . HH , tak proto váhám nad touto Sadou ! Je to vlastně 100 ml vonavky a nějakých 40 toho druhého - nevím moc co to je , asi nějaký krém .) Každopádně to stojí podle mililitrů od 3O ml po 100 ml - celkově zhruba od 600 kč do 1200 kč . Těším se , a jdu to oznámit mamce , hh , zárověn si dyžtak kousek našetřím , abych měla ještě nějaké POŘÁDNÉ dárky , protože to není zrovna nejlevnější záležitost .) Držte palečky ! Ps : já vím , že vás to moc asi nezajímá , ale jsem na notebooku takže nemám jak přidávat , bez myši je to na nic .)

August 27 - Departure from the Hairdresser's Byron & Tracey

29. srpna 2010 v 14:47 | Kett * |  candids 2010
27 . srpna šla Hilary do Kadeřnictví Byron & Tracey , a já mám pro vás fotografie a video jak z tama odchází . Nechala ještě předtím svého komorníka přeparkovat auto , ale jelikož tam byla auta špatně postavená , tak auto poškrábal o druhé i přesto , že ho lidé a paparazzi navigovali . Byl z toho hodně špatný , ale Hilary to vzala s pohodou a klidem . Mimochodem : vlásky si nechala umýt , po stranách natočit , zesvětlit ze spodu a zvrchu protmavit , aby to tomu dodávalo jistý jas a kontrast . Moc hezké !
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

August 27 - At Bryon & Tracey Salon

29. srpna 2010 v 14:32 | Kett * |  candids 2010
27 . srpna si Hilary zašla do Byron & Tracey Salonu . Sice měla tmavý oufit , ale moc jí slušel ! V celém článku i Video .
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Dnešní Plán <33

28. srpna 2010 v 20:02 | Kett * |  my speech
Ahoojte Brůci :OO Jelikož jsem na notebooku v pokoji , kde nemá ségra myš , tak se mi to blbě ovládá :D:DDD proto půjdu do kuchyně na PC , udělám rozcestníky na blogu s AnnouSophií a pujdu sem . Šlohnu z tama myš a připojím si ji sem , hh :D:DDD takže budu normálně přidávat nějaké články .. jsem tak hrdá , že mám šecky rozcestníky i u Filmografie hotové , takže si nemusím dělat starosti co udělím dřív , mm . Mno nic idu na too ! Pak se budu věnovat jen a jen vám . Ps : máme tu nový dessign ! O tom později .)

Nová Role ?

27. srpna 2010 v 16:00 | Kett * |  hot news
Podle candids z 25 . srpna , kde byla Hilary v Creative Atrists Agency a měla u sebe skripta pro film z roku 2011 s názvem '' Dolphin ' s Tale '' ( příběh delfína ) , nejspíš otvírá nový projekt , a to právě roli v tomto filmu .

V kinech od : 16.09.2011
Režie : Charles Martin Smith
Hrají : Harry Connick Junior , Ashley Judd , Morgan Freeman
Společnost : Warner Bros , Pictures
Žánr : Drama , Rodinný , 3D

Popis : Verze filmu se točí kolem chlapce , který se spřátelí s delfínem Winterem a ujme se ho . Delfín však ztratil svůj ocas v krabí pasti . Chlapec svou úctou a přátelstvím , povzbuzuje a inspiruje každého , aby pomocí protetických přípravků delfína pomohli zachránit , a nahradili mu tím jeho chybějící ocas .

Zajímavosti , Poznámky : Film je inspirován skutečným příběhem , který vypráví o delfínu jménem Winter , který byl zachráněn od pobřeží Floridy a odvezen do akvária Clearwater Marine .

To že bude Hilary účinkovat ve filmu , není tak úplně 100 % , proto si počkejme na bližší informace .

August 26 - Leaving a medical building Beverly Hills

27. srpna 2010 v 15:55 | Kett * |  candids 2010
26 . srpna byla Hilary zastižena v lékařské budově , odcházela z lékařských potřeb či od doktora . Vypadala moc hezky , jak jinak .

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Magazines 2010 : OK ! Magazine ( August 10 ) Mexico

27. srpna 2010 v 15:53 | Kett * |  magazine scans 2010
Další scany z Mexických časopisů .. Nikdo si tuto skvělou zprávu nemůže nechat ujít , dokonce by se Hilary měla oběvit v českých časopisech !

imagebam.com imagebam.com imagebam.com
( klikni pro zvětšení )

Magazines 2010 : La Opinion & Unknow & US Weekly

27. srpna 2010 v 15:51 | Kett * |  magazine scans 2010
Oběvily se nové scany většinou z Mexických časopisů .

imagebam.com imagebam.comimagebam.com
( klikni pro zvětšení )

August 25 - At the Creative Artists Agency in Studio City

27. srpna 2010 v 15:49 | Kett * |  candids 2010
25 . srpna byla Hilary spatřena ve Studio City , jak míří do studia Creative Atrists Agency , a nese sebou nějaké papíry . Hilary má s tímto studiem i smlouvu , takže je dost možné , že jde o nový projekt . Moc jí to slušelo , ach ..

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Magazines 2010 : OK! Magazine ( August 10 ) Germany

27. srpna 2010 v 15:47 | Kett * |  magazine scans 2010
Časopis Okey opět zveřejnil nějaké phota ze svatby .. Tentokrát z Německa .

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
( klikni pro zvětšení )

Líbánky v Mexiku

27. srpna 2010 v 15:46 | Kett * |  engagement & wedding
Díky časopisu Okey , se fotky oběvili i officiálně .

imagebam.com imagebam.com imagebam.comimagebam.com
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
( klikni pro zvětšení )

August 23 - Running Errands

27. srpna 2010 v 15:42 | Kett * |  candids 2010
23 . srpna byla Hilary na procházce , moc se o tom neví , ale očividně jí vadila přítomnost Paparazziů .
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com
( klikni pro zvětšení )

Magazines 2010 : OK! Magazine ( USA )

27. srpna 2010 v 15:39 | Kett * |  magazine scans 2010
Časopis Okey officiálně zveřejnil fotografie ze svatební cesty v Cabo San Lucas . Získali je speciálně pro sebe , a díky těmto scanům si je můžeme prohlédnout .

imagebam.com
( klikni pro zvětšení )